Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit és mit eszik 8-10 hós...

Mennyit és mit eszik 8-10 hós babátok?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 25. 20:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

6os vagyok!

Az én fiamnak sincs csak alul két foga, de gyönyörűen eszik így is még szendvicset is, meg a főzeléket se turmixolom már, csak villával megtöröm.

Egyébként tényleg lehet érdemes lenne a sorrenden variálnod, mert nálunk is volt egy pár nap, amikor estére adtam neki nehezebb ételt, mert azt hittem, hogy mivel 11 órát alszik egyhuzamban, talán jobb, ha lassan felszívódó ételt kap vacsira, de akkor minden este felsírt, pedig erre 6 hetes kora óta nem volt példa még akkor sem, amikor beteg volt...

2015. ápr. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

koszi, kiprobalom akkor ujra estere a pepet, bar neha szokta estere kapni de az alvasan nem valtoztat...

probaltam neki pl banant adni, kekszet, de kitolja a nyelvevel...nem is nagyon merek mast....meg hat szendvicset hogy pepesitsek? :) vagy mi a fenet adjak.akkor neki uzsonnara? reggelire gyumi....vacsora tejpepbe gyumi....uzsonnara gyumi....ez nagyon sok gyumi, elsavasodik, nem??

2015. ápr. 25. 23:21
 13/16 A kérdező kommentje:
amugy mident szeret, nem valogat, jo evo...husit meg midnen zoldseget eszik amit mar ehet, tejtermeket is, de azt csak.egy teas kanallal joghurtot meg a fozelrkbe sajtot...ennek is emelnem kellene az adagjat? az apja tejerzekeny volt anno,.ezert nem merem neki decisevel tolni a joghurtot.
2015. ápr. 25. 23:24
 14/16 anonim ***** válasza:

A szendvicset én úgy adom neki, hogy veszek cs.mell sonkát egyben, szóval nincs felszeletelve, sajtreszelővel lereszelem, és friss, puha kenyeret forgatok bele. Így valahogy még puhább a falat és gyönyörűen eszi :)

A kenyér meg max egy centis, szóval pici falatkákat adok neki, nem pépesítem :)

2015. ápr. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

1. vagyok

nem kell neki gyümölcsöt adni. tízóraira kap azt, ugye az nem telít sokáig uzsonnára meg zöldségekből csinálsz neki pépet. amúgy a gyümihez mindig keverj valamit, morzsolt kekszet, gabonapépet....stb, ami felszívja a savat.

2015. ápr. 26. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
amugy a kenyerben jo esetben van tojas, nem? azt nem is ehetne...
2015. ápr. 26. 07:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!