Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A parom folyamatosan felhaboro...

A parom folyamatosan felhaborodik, ha megkerem foglalkozzon tobbet az 5honapos lanyunkkal. Masnal is van igy?

Figyelt kérdés

Meg 1x se etette(felig tapszeres),pelenkazta,oltoztette,altatta,vigasztalta,bufiztette. Napi 8-9orat dolgozik,alszik egyet,majd 2orat edzoteremben van.Kiveve vasarnap. Ha azt mondom neki,h vigyazzon ra kicsit,mig d.u pihenek egyet,ak kiakad,h o faradt,m dolgozott,es en pihenjek ak amikor a lanyunk. Igy eddig az 5honap alatt 1x vigyazott ra 2orat. kimozdulni se tudok,csak a babaval. Azt mondja neki jar a kikapcsolodas,az edzest nem fogom elvenni tole. De en nem is akarom. Csak hogy pl.heti 2orat adjon nekem is. Csak a furdetesnel segit,leobliti es megfesuli. Ennyi. Es mindezt azert,m dolgozik,en meg nem.

Ma pl.megneztem egy filmet d.u,olyan jo volt,a babo is aludt. Estere elfaradtam,a parom meg nez..mondtam neki,hogy hat en nem aludtam d.u ugy,mint o. Erre total kiakadt,hogy mért nem aludtam a filmnezes helyett? D nekem az is egy kikapcsolodas (vasaltm


2015. ápr. 25. 23:04
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
Anyukam szokott ra vigyazni amig bevasarolok,vagy elrendezek par dolgot. A parom fel ra vigyazni,be is vallotta. de ha csak ugy lelepek itthonrol(ahogy egyikotok tanacsolta),abbol meg nagyobb vita lenne. Raeroltetnem nem szabad,mar latom. Regen,mikor meg dolgoztam,a hazimunkaban rengeteget segitett. Terhes lettem,es onnantol semmi. Csak minden aprosagon kiakad,pl.h nem kapcsoltam be a mosogepet idoben,es az edzos ruhaja nem szarad meg idoben,holott tobb ruhaja van mint nekem. Ilyen aprosagok miatt ugy kikel magabol. Mar gondoltam h szervezek 3unknak programokat hetvegekre. Az segithet valamennyire?
2015. ápr. 26. 00:09
 12/41 anonim ***** válasza:
akarta ezt a gyereket?
2015. ápr. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:
Igen,ö mondta,h kezdjünk probálkozni. Aztán 1évig nem jött a baba,es a vege fele ugy éreztem nem akarja. rakérdeztem már erre,de azt mondta akarta,es imadja. Nem tudom... Azt hittem nehanyan engem fogtok lecseszni,h ez csak hiszti,nyugodjak le.. nem szamitottam ilyen reakciokra.
2015. ápr. 26. 00:24
 14/41 anonim ***** válasza:
Azt írod, idősebb. Nem lehet, hogy a próbálkozásotok közben szép lassan belecsúszott a kapuzárási pánikba? Nehezebben bírja a terhelést, amit a munkahelye és a napi edzés jelent? Vagy rájött, hogy az első gyerekkel már kibabázta magát, az ő korában már több szabadideje és kevesebb felelőssége lenne, most viszont kezdődik elölről? Talán ha már nagyobb lesz a baba, jobban tud bújni hozzá, cseverészni neki, akkor leveszi a lábáról. Addig jó lenne neked valaki segítség, vagy próbálj meg a sarkadra állni, hogy ha nem a baba körül, akkor a házimunkában segítsen többet.
2015. ápr. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
Már bocsi, egyrészt ez szerintem nem hiszti! Másrészt (ugyan nem írtad, hogy mit dolgozik), de napi 8-9 óra? Az én férjem 48 órát dolgozik egyben (igen, ennyit!), aztán, amikor itthon van, akkor maszekolni jár, reggel 5-től este 6-7-ig, de szinte a gyerekek közelébe se enged. Ilyenkor mindig felháborodik, mondván: nehogy már ne etethessem meg a fiamat, mikor végre itthon vagyok! A kisfiunk 8 és fél hónapos, a kislányunk 4 és fél éves! Persze, ha apa itthon van a kiscsajnak is jobban ízlik apa szendvicse úgyhogy egyet esznek ketten, aminek persze az a vége, hogy a csajszinak az orra hegye is majonézes, amin persze jót lehet röhögni! Egyszóval a gond a pároddal van és, ahogy előttem írták át kell venned a vezetést. Valószínűleg tényleg anyuci pici fia, akkor viszont bánj vele úgy! Bár azt elég nagy taplóságnak tartom, hogy így viselkedik, mert ő dolgozik szerinte!, te meg nem. Hát szerintem semmivel sem kevesebb a te munkád, mit az övé! Én is azt mondám, hogy hagyd ott 8 órára a gyereket, hogy gondoskodjon róla, tudja meg milyen, csak az a baj, hogy ilyenre az ember tiszta szívvel nem bízza a gyerekét!
2015. ápr. 26. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
Figyelj!!!!! Nekem ferjem detto egy az egybe egyezett a ferjeddel! Ilyen a termeszete de imadom! Kesobb javulni fog! Sok honapig o se segitett semmit! Azt mondtam tovb gyereket nem szulok,mert nem birnam! Aztan 12 hos volt fiunk mikor veletlenul teherbe estem, es azota kb nagyon sokat segit, hatimunkaba is pedig abba se segitett, meg mikor hatajott munjabok le is baszott miert nincs elmosogatva-elpakolva stbmi csinaltam egesz nap... na most foz,mosogat, fiunkkal mindent csinal, par hete 2 napra korhazba kelett fekudnom feltem de mindent megoldott siman! Hidd el hogy mi is veszekedtunk a miatt hogy mondtam foglalkozzon vele tobbet es neki allt feljebb, de kb 1 eves lesz lanyotok mikor mar elvezni tudja a babazast! Egyebkent skorpio a parod horoszkopja?kivancsisagbol!
2015. ápr. 26. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
44%
Imádja a fenét! Ez imádat, vagy egyáltalán szeretet? Max mesélni szeret róla, mutogatni a képeket. Hangyányit sem apának való. Kíváncsi lennék, mi lenne (ne legyen) ha elveszítené a munkáját és otthon kéne lennie? Egész nap feküdne és nézne ki a fejéből, vagy elmenne kocsikázni? Mért nősül meg az ilyen egyáltalán?
2015. ápr. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%

Irom le a velemenyemet a parodrol. En mar osszepakoltam volna a cuccat, aztan koltozzon az edzotermebe..

Sajnalom, hogy igy jartal, de nekem ilyenkor ez mindig ketelu dolog. Elotte egy szenvedelyes, erted rajongo alompasi volt aki a szules utan leszarja, hogy mi van veled? nyilvan elotte is egy kozombos termeszet volt, nem? Az en ferjem este 7korul er haza melobol, onnantol o etet, furdet, altat, oda se adja :-). Hetvegen el nem menne nelkulunk valahova.. szerintem ilyen egy APA..

2015. ápr. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:
Ugyvezeto igazgato egy cegnel,ami tudom hatalmas felelosseg. Es tisztaban vagyok vele,h amikor alszik vagy kondizik,ak nem testileg pihen,hanem agyilag. Szerinte nekem fel ora alatt az egesz lakast ki kellene takaritom,m cs 1szobas,es megis rendetlenseg van alandoan. Pedig tenyleg nincs. Mivel lakasban vagyunk,nincs udvar,igy se favagas,funyiras,semmi nincs amit csinalna. A hazimunkaval meg ugy van,h meg birom csinalni,m jo kislanyunk van(nem hasfajos,nem hisztis,nem siros). Csak neha szeretnek 1-2orara ebbol kiszabadulni,a gyerek nelkul. Amit megint nem ert meg,mert a gyerekkel is ugyanugy kikapcsolodas a kikapcsolodas szerinte. Hogyan alljak a sarkamra,h eszrevegye magat?
2015. ápr. 26. 10:16
 20/41 anonim ***** válasza:
Szia, én írtam hogy nyomd a kezébe és menj el itthonról. És most is ezt mondom. Add a kezébe és mond meg hogy 5 hónapja nem voltál sehol most igen is elmész ezt és ezt csinálni majd jössz. Mond meg neki, te akartad, de mióta itt van leszarod. És képes vagy azt.mindani hogy szereted? Nem robot vagy se nem cseléd. Árulja már el mit tesz értetek azon kívül.hogy pénzt keres. Ez még nem minden. Nem ettől lesz apa. Azt is mond meg nem akarod elvenni tőle az edzést, de neked is kellene legalább fele ennyi időtöltés amikor mást csinálsz. Ő mit csinál amikor edz? Kikapcsol, egyedül van és megszabadul az egész napi frusztráltságtól. Ami neked is járna.
2015. ápr. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!