Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A parom folyamatosan felhaboro...

A parom folyamatosan felhaborodik, ha megkerem foglalkozzon tobbet az 5honapos lanyunkkal. Masnal is van igy?

Figyelt kérdés

Meg 1x se etette(felig tapszeres),pelenkazta,oltoztette,altatta,vigasztalta,bufiztette. Napi 8-9orat dolgozik,alszik egyet,majd 2orat edzoteremben van.Kiveve vasarnap. Ha azt mondom neki,h vigyazzon ra kicsit,mig d.u pihenek egyet,ak kiakad,h o faradt,m dolgozott,es en pihenjek ak amikor a lanyunk. Igy eddig az 5honap alatt 1x vigyazott ra 2orat. kimozdulni se tudok,csak a babaval. Azt mondja neki jar a kikapcsolodas,az edzest nem fogom elvenni tole. De en nem is akarom. Csak hogy pl.heti 2orat adjon nekem is. Csak a furdetesnel segit,leobliti es megfesuli. Ennyi. Es mindezt azert,m dolgozik,en meg nem.

Ma pl.megneztem egy filmet d.u,olyan jo volt,a babo is aludt. Estere elfaradtam,a parom meg nez..mondtam neki,hogy hat en nem aludtam d.u ugy,mint o. Erre total kiakadt,hogy mért nem aludtam a filmnezes helyett? D nekem az is egy kikapcsolodas (vasaltm


2015. ápr. 25. 23:04
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Na ezért keress fel pszichológust, hogy megtanuljál változtatni! Ha mások a reakcióid, az övé is mások lesznek! Először magadon kell változtatni, ennyit tudsz tenni.
2015. ápr. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:

Persze,valtoztatnom kell,de azert öt semmi se jogositsa fel erre a viselkedesre. Ha en nem illetem öt csunya szavakkal,ak elvarnam ezt forditva is.

Köszönöm a segitsegeteket :)

2015. ápr. 29. 08:07
 33/41 anonim ***** válasza:

Biztos hogy kondizni megy? A párkapcsolatotok mennyire van rendben? Nem lehetséges hogy van valakije?

Bár minden ember más, én azt vallom hogy egy jó kapcsolathoz 2 ember kell. Mindent megadsz neki ami egy kapcsolathoz kell? Lehet hogy belefásult ebbe a kapcsiba nem?

2015. ápr. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:

Természetesen nincsen feljogosítva és nem is kell neki ezt hagyni!

Viszont már láttam eleget ahhoz, hogy tudjam, embert megváltoztatni az alapjaiban gyakorlatilag lehetetlen.

Ha ő egy egoista, nárcisztikus ember, aki életében nem alkalmazkodott még semmihez és senkihez, felelősséget gyakorlatilag nem vállalt, késleltetni a saját vágyait nem tanulta meg, empátiás készsége nem fejlődött ki normálisan, akkor sok jóra ne számíts. A kérdés az, hogy miért pont ezt az embert választottad a gyermeked apjának?

2015. ápr. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:
Hat a terhessegem elott ennek az ellenkezoje volt. minden szombaton segitett pl.a furdot kitakaritani. kesz volt a kave mire felkeltem,elmentunk egyutt setalni,ebedelni. Kiultunk a teraszra estenkent,es orakat beszelgettunk. Multkor epp mondtam neki h fozok kavet es uljunk ki,jo a levego,erre a valasza az volt,h nem kavezik,es ki sem jott. Regen odabujt hozzam,elmondta mennyire szeret. Mostmar csak ak mondja,ha en. Szoval nem ezt a mostani embert valasztottam a gyermekem apjanak,hanem azt aki volt. A csaladja is eszrevette a valtozast,csak o nem,es nem is hajlando belatni. Csak a munkara tudok gondolni,h az van ra ilyen hatassal,amiatt ideges folyton. Bar,ha rakerdezek,ak mi a valasz? Ö nem ideges,en keresem a hibat benne. Valahol melyen meg biztos benne van az a romantikus,odaado,gondoskodo ferfi,d sehogyse tudom elocsalogatni.
2015. ápr. 29. 18:31
 36/41 anonim ***** válasza:

Hát akkor itt van az ok. Valamiért kiszeretett belőled, és a családjából sajnos.

Amit írtál hogy megfőzte a kávét és kiült a teraszra, abból nem annyira jön le nekem az önfeláldozás, segítés.

2015. ápr. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
Van változás?
2015. máj. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:
köszi az érdeklödést. Hát többet vagyunk kettesben. neha elmegyünk fagyizni 3an. De ez már ugy érzem nem lesz jobb. Megmondtam neki,h csaladcentrikusabb embernek ismertem meg,es most egyaltalan nem ilyen. Pont aznap mondta neki az anyukaja is,h mennyire megvaltozott,majd 1orara ra a keresztlanya is ezt mondta. Meglepodott rajta.
2015. máj. 25. 19:09
 39/41 anonim ***** válasza:
egoista dög! Ezért léptettem le nálunk apukát! Több mint 3 éve egyedül nevelem. Most lesz 5 éves, az idén kezdte rendesen 2 hetente elhordani és látom rajta, hogy vágyik a gyerek után. Ennyi!
2015. júl. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Szia, mi van veletek azóta? Megoldódott a problémád?
2016. febr. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!