Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A parom folyamatosan felhaboro...

A parom folyamatosan felhaborodik, ha megkerem foglalkozzon tobbet az 5honapos lanyunkkal. Masnal is van igy?

Figyelt kérdés

Meg 1x se etette(felig tapszeres),pelenkazta,oltoztette,altatta,vigasztalta,bufiztette. Napi 8-9orat dolgozik,alszik egyet,majd 2orat edzoteremben van.Kiveve vasarnap. Ha azt mondom neki,h vigyazzon ra kicsit,mig d.u pihenek egyet,ak kiakad,h o faradt,m dolgozott,es en pihenjek ak amikor a lanyunk. Igy eddig az 5honap alatt 1x vigyazott ra 2orat. kimozdulni se tudok,csak a babaval. Azt mondja neki jar a kikapcsolodas,az edzest nem fogom elvenni tole. De en nem is akarom. Csak hogy pl.heti 2orat adjon nekem is. Csak a furdetesnel segit,leobliti es megfesuli. Ennyi. Es mindezt azert,m dolgozik,en meg nem.

Ma pl.megneztem egy filmet d.u,olyan jo volt,a babo is aludt. Estere elfaradtam,a parom meg nez..mondtam neki,hogy hat en nem aludtam d.u ugy,mint o. Erre total kiakadt,hogy mért nem aludtam a filmnezes helyett? D nekem az is egy kikapcsolodas (vasaltm


2015. ápr. 25. 23:04
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
Nah,pontosan ezt fogom mondani neki. Ma közöltem vele,h jovoheten elmegyek a baratnommel kavezni 2-3orat,ugyh egyik nap nem megy edzeni. Erre a valasza az volt,h ugy menjek el,h o elotte v utana el birjon menni. Meg kulonben is,mit tudunk mi 3orat beszelgetni? Hiaba,o ugy erzi neki van igaza,es ervelhetek en barhogy,ugy alakitsa a mondatait,hogy meg nekem legyen lelkiismeretfurdalasom. Egyszeruen mar neha nem tudom mit mondjak neki ezekre.
2015. ápr. 26. 13:25
 22/41 anonim ***** válasza:
Elhiszem, a helyedben már lehet én se tudnék mit mondani. De pont ezèrt nem szabad megadni magad mert különben csak még rosszabb lesz ezután. Ha nem állsz ki magadért mindig, nem csak időnként, abba bele fogsz rokkanni, delressziós is lehetsz könnyen ha érzelmileg is elkezd zsarolni. Jön a nyár, mehettek együtt fürdőbe, vagy mehetsz te csak a barátnőddel. Ne add fel. Vagy veszítsen el titeket, ha neki az jobb.
2015. ápr. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 Kattyi válasza:
Az en lanyom is hasonlo termeszetu.O sem foglalkozott a kicsivel szinte semmit,es a haztartas is tabu volt nala.De ha egy kis piszkot talalt a foldon mar fel is haborodott hogy nem vagyok kepes kitakaritani.O 8 orat dolgozot ebedre hazajart (10:30kor)ha nem wolt kesz a kaja akkor hisztizett,masodszor mar nem szivesen evett egyfajta kajabol.Munka utan meg inkabb massal foglalkozott vagy ment haveroknak segitteni.A lanyaval csak dicsekedni tudott,meg esetleg hulyesegre tanittani ot.Szamara en csak raboszolga voltam.Na meg agyas.Hiaba voltak a beszelgetesek meg a veszekedesek,nem javult semmi.Ezt a lanyunk 2 eves koraig turtem aztan elhagytam.Igaz eleg meszire koltoztnk es csak 2 evente jarunk haza,de neki azota sincs ideje a lanyara :-( remellem kedves kerdezo neked jobban alakulnak a dolgaid.Sok sikert hozza
2015. ápr. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 Kattyi válasza:
Elozo vagyok *a lanyom apja
2015. ápr. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:
Hat remelem nem megy tonkre a kapcsolatunk. Ezen olyan konnyen lehetne javitani.. most kedvesebben megkertem 1-2dologra,szo nelkul csinalta. Mindezt azert,m latta rajtam,h mar elegem van.. d azert ma is elment edzeni 2.5orara..vasarnap.. ahh
2015. ápr. 26. 21:08
 26/41 anonim ***** válasza:
100%

Te félsz, és ő ezt érzi. Tele vagy félelemmel, hogy elhagy és egyedül maradsz a babával, pénzed sem lesz. UGye ez van mélyen?

Te függesz ettől az embertől mind érzelmileg, mind anyagilag.

Amíg nem hiszed el magadról, hogy képes vagy egyedül is helyt állni, addig ez változni nem fog.

Mélyen megaláz téged és te is megalázod magadat! KIshitű vagy és megalkuvó.

Változtatni lehet mindig, ha segítséget kérsz, hogy megismerd önmagadat és megértsd a reakcióidat stb.


Egyáltalán nem normális, amit a férjed csinál!

2015. ápr. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem a babátoknak is kellene a 3-asban játszás. Ilyen mikor volt? Lehet hogy ha többet együtt játszanátok, rájönne hogy ez milyen jó is tud lenni.

Én szerintem nem azon van a hangsúly hogy melyikőtök tud lelépni a gyerektől, hanem CSALÁD-ként 3-an lenni többet.

2015. ápr. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:
Lehet ugy hangzott ez az egesz,mintha arrol szolna minden,h melyikunk akar "megszabadulni" kicsit a lanyunktol,d nem. Csupan az van,h szerinte ö dolgozik,ö a minden,en meg cs lazsalok itthon. Megint nem tudtam hova raktam 2felsojet,kiakadt,es mondtam,h egesz nap pakolaszok,egyreszt utana is,keresse meg. Nem szokta meg,h flegma vagyok,es erre azt mondta,h szanatoriumba kene mennem.
2015. ápr. 28. 17:19
 29/41 anonim ***** válasza:

Oké. Lehetne még sorolni a panaszkodást, bizonyára jogosan. DE ez rajtad NEM segít!!!! Nem segít, ha panaszkodsz, hogy ilyen, meg olyan a férjed. Közben meg sem hallgatod, amit írunk.

Jelentkezz akkor, ha már nem fogsz a férjedtől félni.

2015. ápr. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:

Pont ez az,h megfogadtam.

Irtam,h nem szokta meg,h flegma vagyok vele,vagy visszaszolok. Ma megtortent. Igaz,h sokadszorra,d ma hatarozottabban,es erelyesebben mondtam el a dolgokat neki. Ennek ellenere elment edzeni,d 15p utan hazajott,1orat bent volt a lanyunkkal a szobaban. Es atpelenkazta eloszor. Most meg elvitte setalni. Gyengebb jellem vagyok,erzekeny es siros is,amit nem kene hagynom,h kihasznaljon,tudom.

2015. ápr. 28. 19:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!