Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Engednetek ezt? Mennyire...

Engednetek ezt? Mennyire toleralnatok?

Figyelt kérdés
Ujszulott gyermeketeket mennyire engeditek allatok kozelebe? Gondolok itt kutyara ,cicara.Nem utalom az allatokat ,bar nem vagyok az a tipus aki az agyaba fekteti stb.Esetemben raadasul egy nagytestu , kb 40 kgs kutyarol van szo.Anyos erolteti ,hogy a kutya szagolgassa stb ,cica bemenjen a kicsi szobajaba.En nem szeretnem ,szerintem varhatnank meg ezzel.Majdnem vita lett belole.Hulyenek nez ,mondvan o igy nott fel.En viszont nem.En reagalom tul?
2015. ápr. 27. 16:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Ne félj tőle, és mondd el, hogy te nem engeded és kész. Fúúú, de utálom az ilyen erőszakos embereket!

A férjed mit mond?

Talán ha ő sem engedné...

Nehogy már ő mondja meg mit lehet és mit nem...

2015. ápr. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
a ferjem is raszolt ,de o tenyleg olyan mintha a falnak beszelnel ,szoval esetleg ha ott vagyunk nem csinalja de az a baj ha rabiznam a kicsit akkor ugyis.raadasul elso baba ,az en szuleim kulfoldon elnek ,anyos lenne az egyetlen segitseg.
2015. ápr. 27. 19:05
 13/20 anonim ***** válasza:
31%
ez nagyon szar helyzet. egyaltalan nem jo es nem ajanlott ujszulott kozelebe allatokat engedni, rengeteg fertozest elkaphat. nemhiaba a toxoplazmat is macskaktol kaphatod el, ami terhesseg alatt nagyon artalmas. a kutyakhoz is csak kesobb engednem. az meg elmegy, hogy megszagolja a kutya a kicsit, hogy megismerje, de ennyi! majd kesobb jatszhat veluk. az anyosod pedig eleg tudatlan egy ember, es pofatlan is hogy ilyeneket eroltet es meg o van felhaborodva , ha te nem akarod. nekem mas dologgal van igy...epp eleg baj nekem is...es alig merem rabizni. de en biztos hogy nagyon ossze fogok vele veszni ha becsap. bar annak sincs sok ertelme, de az elsodleges a kicsi egeszseges es erdeke!!!!! nem az anyos akarata es kedvtelese..
2015. ápr. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Tudom,hogy baromi nehéz. Anyosra én sem szamithatok...pedig jó lenne. Reméljük nem lesz szükséged a következő néhány honapban hogy kettesben hagyd őket! Hozd el hozzánk a kicsit. Elfer az enyém mellett :))) de komolyra forditva...testvér? Barátnő? Szomszéd?
2015. ápr. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Én kutyabolond vagyok, két kisebb kutyával élünk egyszobás lakásban, ágybafekvős, kanapérafeljöhetős kutyák voltak. Már a terhesség alatt kiparancsoltuk őket az ágyból, és a nőgyógyász a lelkemre kötötte, hogy legalább hat hétig szeparáljuk őket. A lányom már négy hónapos, de még mindig nagyon ügyelek a higiéniára, tényleg csak annyit engedek, hogy megszagolják. Majd ha kicsit megacélosodik az immunrendszere, akkor én is megengedőbb leszek.

Ésszel is lehet ám szeretni a kutyákat...

2015. ápr. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
64%

Utolsó! Végre egy értelmes ember, aki fel bírja fogni - ahogy te írtad - "kutyabolondként", hogy ha gyerek születik, ésszel kell gondolkozni! Egy tegnapi kérdésnél (ahol korababát hörcsög, papagáj, macska, kutya mellé akarnak vinni) írtam kb ugyanezt, de úgy le lettem pontozva, mint a sz#r és többek között én voltam az "idióta"...

Úgyhogy felüdülés volt olvasni a hozzászólásod! Köszönöm!

Bocsi az offért,korábban már válaszoltam! :)

2015. ápr. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Állatmentő vagyok, 5 macskám, 1 kutyám van, de amikor hazahoztuk a gyereket a kórházból, nem mehetett be a babaszobába egy állat sem, fokozottan figyeltünk a higiéniára.


Állítsátok le az anyóst.

2015. ápr. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
raszoltunk ,en szepen ,ferjem csunyan.nem olyan egyszeru ez sajnos.egesz egyszeruen nem fogom rahagyni soha ,ket percnel tovabb.meg a kezebe sem szivesen adom ,mert mindig tiszta allatszor ,olelgeti a cicat ,kutya osszenyalogatja raugrik.igen ,lehet esszel szeretni ebben biztos vagyok hogy van jarhato ut ,nekem nincs bajom az allatokkal ,es itt mivel van nagy udvar ,tobb szoba ,siman elkerulheto hogy erintkeyyenek a babaval ,de anyos csakazert is meg vinne oda.
2015. ápr. 28. 14:20
 19/20 anonim ***** válasza:

Velem újszülött korom óta együtt aludt a németjuhászunk, és bárki jött a közelembe, felugrott, és érezhetően nem tetszett neki.

Soha nem bántott, y évesen a hátán lovagoltam, a szőrébe kapaszkdova tanultam járni, stb. :)

Plusz a macska is állandó társam volt, farkát rágcsáltam (szegény), simogattam...


Szóval túlreagálod, de a te babád, neked kell döntened.

2015. ápr. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

15-ös vagyok (a kutyabolond).

Nekem azért is fura az anyósod, mert az én tágabb családomban mindenkinek van egy-két kutyája, és a baráti körben is. Mégis mindenkinek tök alap, hogy a gyerekhez csak kézmosás után nyúlunk, és nem tapizzuk a kutyákat akkor, amikor babázunk.

Megértem, hogy nem örülsz a hozzáállásának.

2015. ápr. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!