Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek hisztis/hisztizik a...

Akinek hisztis/hisztizik a gyereke, az miben, hogyan nyilvánul meg, mit csinál akkor?

Figyelt kérdés
2010. febr. 22. 10:23
 1/6 anonim ***** válasza:
6 hónapos múlt a kislányom, igazából szerintem ez nem is hiszti hanem inkább akaratos, ha valamit nem adok oda egyből sírni kezd, könnycsepp nélkül, ha ölbe akar lenni jár keze lába nem veszem fel egyből és ő azonnal sírni kezd rövid szünetekkel. Nagyon akaratos de nem is csoda hiszen én és a férjem is azok vagyunk. Szerintem ebből később lesz igazi hiszti, na akkor nem tudom mit fogok kezdeni:)
2010. febr. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
12 hetes a fiam,üvölt,mint a sakál,majd abbahagyja,körbenéz,van-e közönség.ha van,tovább üvölt.aztán megnyugszik,csak be is sértődik.ezt akkor csinálja,ha azt szeretné,hogy felvegyük.
2010. febr. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam már 15 hónapos,pár hete lefekszik a földre és ott forog,dobálja magát,közben ordít,és földhöz vágja a cumiját,ha hisztis

2010. febr. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az én fiam 14 hós, és ha hisztis, nem az van amit ő akar, vagy nem kap meg vmit, lefkeszik és veri a fejét a földbe, vagy ahová éri.

Vagy ha fogjuk lefejel minket, harap is néha.

2010. febr. 22. 11:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam dettó,15 hós,fejel mindenbe,földhöz vágja magát,harap....ilyenek,majd kinövik,vagy nem:)
2010. febr. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia. Az én kisfiam 4 éves, próbálgatja a határait:) Először még csak az jön, hogy: "Ne csináld légyszíves!" Persze folytatja... Olyankor jön az erélyesebb változat: "Gyuszi! Megmondtam, hogy ne csináld!" (olyankor hozzáteszem, hogy miért nem szabad) Ha tiltok, jön a sírás... Minél jobban tiltom, annál jobban üvölt. Olyankor beküldöm a szobájába és megmondom Neki, hogyha lehiggadt, akkor kijöhet. Egy ideig üvölt, közben mondja a magáét, földhöz vágja, amit ér... Én persze nem reagálok! Néha elhallgat, várja a hatást:) Ha nincs reakció, akkor vagy folytatja durvábban, hogy végre figyeljek már a hisztire, vagy abbahagyja. Mikor lehiggad, szipog, hüppög és jön megölelni:))))
2010. aug. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!