Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hónapossal iskolai ballagás...

14 hónapossal iskolai ballagásra és az utánna lévő ebédre szerintetek nem túl sok elvinni? Elvinnétek mindkettőre?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 30. 08:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Én elvittem. Nekem a fiam ballagott, és a lányom az 1 éves. Apa járkált vele,amikor nyűgösebb lett, az étteremben pedig etetőszékbe raktuk, mondjuk volt kint egy kis játszótér, és kimentünk vele oda, ha gond volt.
2015. ápr. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elvinném. A lányom 10 hónapos volt a tesóm doktori avatásán. Kibírta, az ebédet is. Étteremben etetőszék, esetleg saját kajája, ha nem enne mindent, játékok. De elvannak a nyüzsi miatt is.
2015. ápr. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Miért ne lehetne elvinni?

Az "utána" szót viszont még mindig egy n-nel írjuk! ;)

2015. ápr. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hármas,köszi,hogy kijavítottál :-)
2015. ápr. 30. 09:03
 5/9 A kérdező kommentje:
Amúgy az a problémám ,hogy pont bele esik az alvás idejébe a program.igaz,hogy babakocsiban eltudnám altatni,de ott 1,5-2 órát alszik,akkor kb az ebéden nem is vagyunk ott. Ha meg rossz idó van ,nem tudom,hogy altatnám :-\
2015. ápr. 30. 09:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Minden ennyi idős gyereknek beleesik az alvásidejébe egy ebéd! Minden gyerek alszik ebéd után! Legalábbis gondolom. Az új helyzettől nem is biztos, hogy álmos lesz.De, ha ennyire félsz ettől,akkor ne vidd!
2015. ápr. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
9%
Én nem vinném. Mindkét gyereknél ragaszkodom a napirendhez, nem hagyom,hogy megzavarja valami, kb 3 éves korig. Mindkettő jó alvó gyerek/nagyfiú.
2015. máj. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok: Én vállalom, h nagyon kocka vagyok, szeretem, hogy van napirendje a gyerekeimnek. De szerintem 1-1 rendkívüli alkalom belefér.
2015. máj. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jesszus, egy gyereknél napirend???

Komolyan gondoljátok?

3 hónaposan esküvőre vittem, simán elvolt, nem sírt, evett, aludt. Közben meg nézelődött.

Nem kell akkora kultuszt csinálni a gyerekből, mi van, ha egyszer olyan helyzet adódik, hogy nem tudjátok betartani a híres napirendet?

2015. júl. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!