Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg olyan fura, hogy...

Tényleg olyan fura, hogy nincs cumija a babámnak? Van itt olyan akinek nem cumizik a babája?

Figyelt kérdés

Általában úgy néznek mint egy ufóra, hogy "Nem cumizik?? Tényleg?? Nincs cumija?? Pedig minden kisbabának van cumija" :O :O

Nehezen indult be a tejem, akkor javasolták, hogy ne adjak neki cumit, jobb ha helyette gyakran van mellre téve. Utána én úgy voltam vele, hogy ha kell majd, mert nyugtalan természetű lesz, akkor adok neki, de nagyon nyugis baba, sosem hiányzott. De annyira furán néznek rám emiatt, hogy kezdem azt hinni, hogy ez baj, vagy rosszul csináltam valamit.


2015. ápr. 30. 19:22
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Nyaron lesz 2eves a kislanyom, nem cumizott, nem szopta az ujjat es cicin sem volt mert sajnos masfel honap utan tapszeres lett. Mikor hasfajos volt, akkor en sokat probalkoztam a cumival, de nem jott be neki...minden gyerek mas. Kulfoldon dolgozik a ferjem sokat ha nincs itthon a koromagyanal csipkedi a boret, ezzel "nyugtatja" magat. Nem allandoan de egy nap 4-5 alkalommal tuti eszreveszem. Ugyhogy azt mondom barcsak inkabb cumizna...
2015. ápr. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Az én lányom sem volt cumis. Az ujját sem szopta. Cumisüvegből ivott, de az sem lógott egész nap a szájában, csak ha szomjas volt. 2 évesen aztán közölte, hogy ő nagylány, és menjünk e csőrös poharat venni. Szóval a cumisüvegről sem kellett leszoktatni. Ő ilyen. Barátnőmnek mindkét gyereke nagy cumis volt, nehezen is szoktak le róla. Nincs 2 egyforma gyerek, szóval ne foglalkozz másokkal.
2015. máj. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
51%
Ha cicizik nem gond. Ha nincs cici, akkor gond. A szopás létfontosságú a gyermekeknél pszichésen...
2015. máj. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nyugtalan volt, sokat sírt. Én akartam, hogy cumizzon, vettem neki, de mindig kiköpte. Többször megpróbáltam, soha nem kellett neki. Így soha nem volt cumis. Legalább nem kell leszoktatni.
2015. máj. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Az első hónapban 1-2 alkalommal oda adtuk neki a cumit, bevette a szájába de kis is köpte.

Késöbb látta többször is de sosem kellett neki.

Én nagyon örülök ennek,mert írtó rossz lehet leszoktatni róla.


2,5 éves kisgyerek anyukája

2015. máj. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: Viszont 18 hónapos korában tudtam leválasztani a ciciről...
2015. máj. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok választ! Megnyugodtam, hogy nem vagyunk egyedi esetek :).
2015. máj. 2. 12:17
 28/28 anonim ***** válasza:
Első baba első pillanattól fogva cumis volt,a cumisüveg is a szájában lógott állandóan. Sajnos a fogai bánták is rendesen. :( Nagyon nehéz volt a cumiról leszoktatni. Utána elkezdett fülezni,hajtogatta a fülét. :) Második baba 1-2 alkalommal sumizott max 1 percet és kiköpte így nem cumizott. Egy idő után rászokott az ujjszopásra úgy,hogy közben rongyot odagyűrte az orrához azt szagolgatta. 5,5 évesen szokott le. Harmadik baba első perctől kezdve nem cumizik. De cicin nagyon sokszor van,eléggé cicimániás,aminek nagyon örülök és boldog vagyok,mert leglább van tejcsim. Igaz nem sok sajnos. Egyikkel sem volt sok tejcsim. Első baba 2 hónapig szopizott. Második baba 1 hónapig. Harmadik baba most 4 hónapos! :)
2015. máj. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!