Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kérlek olvassátok el a történe...

Kérlek olvassátok el a történetemet, mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
1 éves a gyerekem,és akárhányszor gyerekek közé megyünk,pl.családi napközi vagy gyerekorvosi rendelö,azonnal beteg lesz,ami nem elég,de egyszerre én is vele,amit nem értek.Szülés elött soha nem voltam szinte beteg.Én szedek vitamint,a fiam d vitamint kap. Még most is sokat szopizik,születése óta anyatejes.5 hónap mulva kezdi a bölcsit,ezért hétfön kezdtük a beszoktatást.Tegnap már mindkettönknek 39-es fokos láza volt.Nagyon nagyon nehéz a fiammal ha beteg,egész éjjel!szinte csak ordit,mert tele az orra,visit az orrszivásnál...stb.És én most kb 10 szerre csinálom ezt végig 40 fokos lázzal.....egyszerüen nem birom már,hogy egy betegségemet se tudom kipihenni,lázasan kell utána futnom egész nap...és egész éjjel kinlódni vele...férjemmel megromlott a kapcsolatunk mindegy a lényeg hogy nem segit és nem is akarok neki könyörögni ugyse fog...szóval szerintetek mitöl van ez az állandó betegség?Dokit kérdeztem,azt mondta,nem lehet mit tenni,ez lesz amig meg nem szokja a bacikat....Teljesen kivagyok már testileg -lelkileg
2015. ápr. 30. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Szeded tovább a magzatvédő vitamint? Nekem javasolták és még plusz Ca-t napi 2X500-at. Egyszer fájt a torkom 1 év alatt. Még mindig szoptatok. Próbáld ki, hátha vitamin hiány.
2015. ápr. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
eurovit multilongot szedek.annal több vitamin nincs semmiben
2015. ápr. 30. 22:13
 3/7 anonim ***** válasza:

Válts vitamint. Van akinek nem reagál jól a szervezete akármilyen vitamin készítményre. Én is terhes vitamint szedtem szoptatás alatt.

Amúgy lehet hogy ti ilyenek vagytok, betegesek. :) Bár én kérnék egy kivizsgálást a kisgyerekre (vérvétel), szerintem nem egészen normális hogy ilyen sokat vagytok betegek.

Mióta itthon vagyok (2.5 év), egyszer nem voltam beteg. Igaz konkrétan gyerek közösségbe nem járunk de kb 2 naponta járunk boltba és egyéb helyekre ahonnan ugyan úgy elkaphatnánk a betegségeket és mégsem. 2 éves a fiam, fél éves a lányom, télen egyszerre voltunk megfázva de csak orrfolyás volt és semmi más.(lehet ilyen szerencsések vagyunk)

2015. ápr. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A gyerkőcre nem fog javaslatot tenni a doki vérvételre, amig ilyen kicsi és kezdi a közösségbe járást.

Szerintem neked kellene vérvétel.


De ha az én esetemből indulok ki:

A bölcsi első 3 hónapjában 3-szor voltam én is beteg.Voltam vérvétel,gégészet stb.Semmi baj nem volt csak a fehérvérsejt volt alacsonyabb.

Aztán rájöttem,hogy mivel a gyerek is éjjel még 2-3 alkalommal kelt,nappal meg dolgoztam, nemtudtam rendesen kipihenni magam,ezért legyengült az immunrendszerem.

Kivettem rögtön egy hét betegszabit amint lejárt a próbaidő,5 napig délelőttöt átaludtam és utána már egyszer sem volt semmi bajom.


Nagyon valószínű hogy Neked is a pihenés hiányzik, valahogyan oldd meg,hogy nagyszülő,jóbarát legyen egy fél napot a gyerekkel amikor nem beteg,és aludj,hidd el csodákra képes!!

2015. máj. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: Ja és 14 hónaposan kezdte a bölcsit a fiam,tehát elég korán, de még 18 hós koráig cicizett.
2015. máj. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
14 hósan kezdte a bölcsit?és milyen volt a beszoktatás?nagyon sirt mikor elmentél?tudott ott aludni?mennyi ideig voltál mellette a bölcsiben,amig elöször elmentél?bocs hogy ennyit kérdezek,de ránk is ez vár,és mivel fiam még mindig szopik ,nagyon félek a bölcsitöl.
2015. máj. 1. 08:43
 7/7 anonim ***** válasza:

Azon gondolkodtál hogy esetleg ennek a sok betegségnek lelki okai vannak?

Tudom hogy könnyű ezt mondani de azt írtad megromlott a kapcsolatotok a férjeddel.Ez a gyerekre is kihathat nem csak rád.

És ha a gyerek még nem készült fel a bölcsire?A férjemből indulok ki aki nagyon keveset járt oviba mert különböző betegségeket szimulált hányás láz stb...

2015. máj. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!