Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kérlek olvassátok el a történe...

Kérlek olvassátok el a történetemet, hogyan éljem túl ezt a lelki válságot?

Figyelt kérdés
Mielött belevágok,kérem,hogy a negativ kommentelök kiméljenek,és azok is, akik ugy gondolják,elöre kellett volna gondolkodni,férjem a baba születése után egy szörnnyé változott,elötte nem volt ilyen szerettük egymást.Biztos elgondolkodtok azon,hogy miért nem a barátaimmal beszélem meg ezt az egészet,de annyira szégyellem,hogy nem merem senkinek elmondani,itt viszont arc nélkül tudom kiadni magamból.Szóval kapcsolatunk a baba születésével megromlott, a baba éjjel nappal sirt,és férjem nem segitett nem támogatott csak támadott hogy nekem nem való a gyerek,az ö anyja ezt meg tudta oldani háztartással együtt.Azért nem váltunk el,mert még nagyon pici a baba(6 hós)és most nehéz lenne mellette a válóper stb.közös házat épitettünk közös hitel akinek van tudja milyen nehéz ebböl kilépni.Viszont tegnap egy olyan dolog történt,ami annyira megviselt,hogy már az is megfordult a fejemben,nem kéne már nekem élni.A fiam a földön játszott este, apja pedig mellette internetezett és figyelte.én is ott feküdtem,de kimentem kb 2 percre a szobából.egyszer csak azt vettük észre hogy a gyerek köhög mintha valamit lenyelt volna.Megnéztem a torkát,és valami kis matrica(nagyon pici,az almákon szokott lenni)volt a torkában.Fogalmam sincs,hogy talált rá,valószinü leeshetett valahogy a földre és nem vettük észre.Mind a ketten pánikba estünk hogy meg fog fulladni és a férjem elkezdett dühöngeni majd miközben a gyerek fuldoklott akkora pofont adott hogy gyerekkel a kezemben a földre estem(soha nem ütött még meg)utána a gyerek ijedtében visitott az ütéstöl(neki nem lett baja)közben üvöltött a férjem hogy biztos valamit a földre ejtettél és miattad megfullad a gyerekemn szerencsére volt annyi lélekjelenlétem hogy felkapaszkodtam a földröl megforditottam a gyereket és kiráztam belöle a matricát.egész éjjel mellette feküdtem és figyeltem a légzését semmi baja egész éjjel sirtam.a férjem reggel nem hogy bocsánatot kért hanem ugy ment el ne merjem a gyereket veszélyeztetni mert meggyülik vele a bajom(soha nem történt még semmi hasonló sem)ugy érzem magával az ördöggel léptem házasságra és gyülölöm magam amiért ö az apja a gyerekemnek-Hétfön beadom a válópert.nem tudom hogy viseljem el ami történt,mert a babám miatt is lelkiismeretfurdalásom van,teljesen mindegy ki a hibás a történtekért ö nem tehet semmiröl.
2014. nov. 13. 08:39
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
100%
Én annyi tanácsot tudok adni, hogy a bántalmazó kapcsolatból (ez pedig tegnaptól az) azonnal ki kell lépni, később, hónapok-évek után a nők típusosan megszokják a helyzetet, és nem mozdulnak. Most lépj, mert újra és újra meg fog történni, a gyermeked pedig nem érdemli meg, hogy ezt ossza neki az élet, éppen úgy, ahogyan te sem. Keress azonban egy barátot, akit be tudsz avatni, családodon túl, mert nagyon nehéz lesz az elkövetkező időszak: nem a baba miatt, őt mindig is egyedül nevelted. Az egész eljárás, a szétosztás, a per - mind meg fog viselni. Az ügyvédnek jelezd a bántalmazást, a láthatást ez mindenképpen befolyásolja majd.
2014. nov. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat.de mit szólsz a sztorihoz?
2014. nov. 13. 08:44
 3/66 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hú, hát nem semmi, ami veled történik. Először is nyugodj meg! Bárkinél előfordul, hogy véletlenül valamit elöl hagy, leejt és a baba a szájába veszi. Ettől még egyáltalán nem vagy rossz anya! Az nem itt kezdődik... A férjedet meg azonnal hagyd el! Lesznek még komolyabb balesetek, akkor agyonver? Ne várd meg! Remélem vannak szüleid, barátaid, akik tudnak segíteni! Fel a fejjel!
2014. nov. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
90%

Ilyen bárkivel előfordul hogy bekap valamit a baba.

Az èn lànyomra is az apja vigyàzott és lenyelt egy pici kavicsot. Szerencsére semmi baja.

De alapból ha megütött a férjed ez megbocsájthatatlan főleg úgy hogy a gyere a kezedben volt. Mi van ha úgy esel h valami baja lett volna a picinek az is a te hibàd lett vna?

Biztos megviselte hogy sír egész nap a gyerek de ez akkor sem kifogás.

Èn is elválnék az biztos.

Tudod egyedül nevelni a picit?

A férjed volt vele miért gépezett miért nem figyelte mit vesz a szájába? Ha odafigyelt volna rá ez nem történt vna meg.

2014. nov. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 A kérdező kommentje:
azért ütött meg mert teljesen elborult az agya ugyanis azt hittük hogy meg fog fulladni!tényleg ugy nézett ki mert nem tudta felköhögni és gondolom ez a gondolat hogy meghal a gyerek elboritotta az agyát!persze ezzel nem öt védem ez nem kifogás arra amit tett!senkinek nem kivánom hogy ilyen helyzetben legyen hogy fuldoklik a gyereke és másodperceken belül megfulladhat!de ahelyett hogy a gyereke életét mentette volna engem vert meg!ez számomra megdöbbentö!azért engem hibáztat mert biztos én ejtettem le valamit a földre és szerinte ezért én vagyok a hibás!
2014. nov. 13. 08:52
 6/66 A kérdező kommentje:
hát ez az én ott se voltam!ö volt vele és én voltam a hibás mert veszélyeztetem a gyereket mert leejtettem valamit a földre!!
2014. nov. 13. 08:54
 7/66 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 3 gyerek van, a legkisebb 10 hónapos, és nincs olyan nap, hogy valamit ne szednék ki a szájából. Tegnap egy 5 forintost, ezelőtt tixot evett, aztán volt egy lap egy könyvböl, malom bábu, szóval tényleg minden.

Ilyen helyzetben téged megüt, azzal téged is hátráltat abban, hogy segíts a gyermekeden.

Számomra ez megbocsájthatatlan.

2014. nov. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak akkor borult volna el az agya, akkor reggel bocsánatot kér. Ne keress mentséget, mert erre nincs!!!! Lépj ki a kapcsolatból!!!!
2014. nov. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 Vilcsianyuja ***** válasza:
87%

Ó, az a szaralak... Tipikus felelősséghárító! A saját bűntudatát hárítja rád! Akár az ő ruhájáról is odakerülhetett az a címke!

De bele se gondol.

Szerintem ez már nem lesz jobb, de készülj fel, hogy ha elválsz, akkor is terrorizálni fog. Szegény babád, szegény te :(

2014. nov. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 A kérdező kommentje:
dehogy keresek mentséget!ilyen még sokszor elöfordulhat és akkor mindig engem ver majd meg?????
2014. nov. 13. 08:56
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!