Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kérlek benneteket, akik...

Liduskanya kérdése:

Kérlek benneteket, akik olvassátok ezt, és köztetek van pánikbeteg, vagy az ismerősei között, akkor olvassátok el a blogomon lévő történetemet, amit azért írtam, hogy segítsek. Van köztetek ilyen?

Figyelt kérdés
[link] A fenti linkre kattintva tudjátok elolvasni az írást...

2014. febr. 15. 20:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
hmm... erre csak azt tudom mondani, h elég gyengus voltál
2014. febr. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%

Nem hinném, hogy olyantól várok segítséget, aki írni sem tud. Ez a véleményem. Egy semmire sem jó blog, ezzel mi a célod?

Némi önpolírozás?

2014. febr. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Ez egy katasztrófa. Inkább ne írogass...
2014. febr. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem nyitható meg
2014. febr. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én sem találtam, de kíváncsi lennék rá.
2014. febr. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Az oldal újra elérhető...azoknak, akiknek nem tetszett, nagyon sajnálom...nagyon szerettem volna, ha mindenki tudott volna motivációt nyerni belőle...az oldalt meg szűntettem, de mivel

mások kíváncsiak voltak rá, a kedvükért újra közzé tettem...remélem segíteni fog...

2014. febr. 18. 14:25
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is pánikbeteg voltam, de szerencsére hasonló módon meggyógyultam. Nagyon jól megfogalmaztad, nem érdemes kimaradni a játékból. Aki ezt felfogja és szeretné élni az életét, annak sikerülhet. Gratulálok neked a gyógyulásodhoz, és igazán szép tőled, hogy segíteni próbálsz másokon.
2014. febr. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Stilisztikailag komoly problémák voltak vele. Unalmas, közhelyes, tucat.
2014. febr. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
vannak
2014. febr. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Kedves hozzászólók,akik olvastátok a blogomat!


Először is megjegyezném...nem vagyok író, és költő sem,csak egy háziasszony,aki pánikbeteg volt,és a gyógyulásának történet írta meg.

Sajnálom,hogy a 18 hónapos angolul és oroszul éneklő kislányom puszija számotokra gyengusz és kevés a gyógyuláshoz...vmint azt is,hogy sikeres életem van...a francokat...max azért,mert okos a lányom...de ki nem dicsekszik a gyerekével...szal...a házat részletekben fizetem hitelre...férjemnek van csak állása 120 000 ft...ennyi...

Tovább...igen lehet világ nagy baj nélkül is pánikbetegnek lenni...sajnos...nem tehetek róla...öröklött...

A lànyom puszija...a legnagyobb gyógyító erő.Szerintem akinek családja van értük gyógyul meg és nem azért,hogy egy pipa legyen egy doki lapján...nah mindegy...az a puszi,engem sem egy csettintésre rakott rendbe,mert szenvedtem mint egy kutya,csak könnyebb volt,mert volt egy célom.A betegséggel járó rohamokat is leírhattam volna,de minek...lett volna vagy 600 oldal,és szerintem azokkal mindenki tisztában van,csak a gyógyulással nem.

A család motivációja elégnek kell,hogy legyen...nem is értem,hogy ti milyen nem gyengusz sztorira vártok...nektek mi kell a gyógyuláshoz...maga Jézus? Ha ennyire nagy dolognak veszitek a megoldast a betegség ellen,akkor soha nem lesztek gyógyultak...

Én a magam módján minden reklám és minden mellébeszéd nélkül leírtam a történetem...lehet szidni,lehordani,de én meggyógyultam...és akinek van esze és olyan lelkületű,mint én az érti a sztori mondanivalóját...kívánom,hogy történjen veletek is olyan nagy csoda amire vártok,gyógyuljatok meg,írjátok le,és boldogan segítsetek másokon...

2014. febr. 22. 23:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!