Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Infacol csepp melle adhatok...

Infacol csepp melle adhatok keves levolacot a babanak?

Figyelt kérdés
Dr no.aztmondta adjak levolacot a babanak mivel nehezen.kakil es hasfajos szegeny,infacolt kap3napja szelelni bufizni jokattud de kakilni nem.5-6napja csak cicizik eddig hozzakellett taplalnom beba proval azota kuzdes van ..es sokszor estetol hajnalig torna cicizes tea minden van de csak kinlodunk szegennyel..lazmerovel 2szer kailt de arra nemakarjuk szoktatni..most2hetes2napos

2015. máj. 2. 08:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak anyatejes babánál 10 nap is belefér hogy ne kakiljon, ha amúgy jól van, puki kijön. De a Levolac csak cukorszirup, adhatod nyugodtan. Viszont sajnos ahhoz is hozzá lehet szokni...
2015. máj. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

2 hetes babának Laevolac-ot semmiképp nem adnék!!!!

Tornáztasd sokat,próbálj nem szeles dolgokat enni.

Nekem is ez volt.A pukicsővel,lázmérőzéssel csak óvatosan!

2015. máj. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hath a korhazi gyerekorvos javasolt napi 2mokkaskanalnyi levilacot haugylenne
2015. máj. 2. 15:03
 4/6 anonim ***** válasza:
2 hetes babának????????
2015. máj. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem a babám 4 hónapos. Harmadik baba. Ebből a szirupból csak óvatosan!!!!! Én adtam neki 2-3 ml-t az nagyon soknak tűnt!! Ha adaz neki akkor csak 1 ml-t!!! Viszont az infacol helyett kipróbáltunk mást. Espumisan csepp,azóta szirup sem kell! Nekünk nagyon bevált!!
2015. máj. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is az Espumisan vált be,meg odafigyeltem mit eszek.Laevolacot semmiképpen nem adnék.
2015. máj. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!