Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azok a gyerekek valóban...

Azok a gyerekek valóban szebbek lesznek akiknek a szülei nagyon szerelmesek egymásba?

Figyelt kérdés
Rengetegszer hallottam ezt mindenhonnan de nem tudom mennyi igazság lehet benne. Meg, hogy van e hozzá bármi köze.
2015. máj. 2. 19:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hát ezt nem tudom,de anyukám azt hallotta a terhessége alatt valakitől,hogy sok banánt kell enni,és szép lesz tőle a gyerek bőre,úgyhogy ő a 9 hónapban csak banánon élet:D

Állítólag szép is lett a bőröm,de a banánt azóta se bírom megenni:D

2015. máj. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szép szülőknek szép gyereke lesz,rondáknak,meg ronda...
2015. máj. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
a babák bőrének szépsége attól függ, mennyire hordja túl az anyuka. Amelyik babát túlhordják, az persze, hogy csúnyácska, ráncos bőrrel születik, hiszen a magzatmáz nagy része már addigra leázik róla, a magzatvíztől így ráncos lesz.
2015. máj. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
43%
Tévedés! A szerelemgyerek nem zabigyereket jelent. A környezetemben senki nem ebben az értelemben használta és német nyelvterületen sem. Szerelemgyereknek egyértelműen a szép gyerekeket hívják még ott is. Erre több konkrét példát is hallottam, mert több okból is elhangzott már ez a szó az életemben, úgyhogy biztosan állíthatom. A zabigyerekere sohasem mondták, mondanák, hogy szerelemgyerek. Különben miért is lenne zabi-gyerek, ha a szülei annyira szerették egymást???
2015. máj. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Gének, edzés, higiénia.
2018. szept. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!