Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha éjjel nem alszik 2 szopi...

Ha éjjel nem alszik 2 szopi között a babám, kapcsolhatok egy kis fényt a szobában? Ti mit szoktatok csinálni, ha nem hajlandó aludni éjjel a babátok?

Figyelt kérdés
3,5 hetesek vagyunk, most volt ilyen először, hogy szopi után nem aludt vissza éjjel. Hiába sétáltunk, ringattam, felébredt teljesen. Aztán az ágyában nézelődött a félhomályban, tisztába tettem, végül 2 óra múlva újra szopizott egy kicsit és bealudt. Vagy nincs más lehetőségem ha nem álmos. Nem baj, hogy egy kis fényt csináltam, amikor már biztos voltam, hogy nem alszik vissza?
2010. febr. 23. 05:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mi 5 hetesek vagyunk! Az első hetekben nagyon eltérően fog aludni, de majd szépen beáll.

Én úgy szoktam, ha felkel felkapcsolom a kislámpát a pelenkázónál,az ad egy kis fényt úgy eszünk és büfizünk és mikor befejeztük lekapcsolom és úgy altatok (mellkasomon fekszik, sétálok vele)


Valamikor nekem is nagyon kinyitja a szemét és nézelődik, de akkor kicsit jobban rázom a fenekét és altatót dúdolászok a fülébe..általában 5-10 perc alatt megnyugszik és behunyja a szemét és akkor hagyom meg 3-5 percig a karomban és úgy teszem vissza az ágyába!


Remélem tudtam segíteni!

2010. febr. 23. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha tápszeres vagy próbálj meg adni neki kicsivel több kajcsit lehet az hiányzik neki..nekünk néha 10ml hiánya is okozott álmatlan órát...már nem tudtam mi baja, adtam még neki és csak annyit evett és mint akit elvágtak úgy aludt, pedig nem sokkal előtte evett meg 100 ml-t :)
2010. febr. 23. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne kapcsolj lámpát, mert attól tanulja meg, hogy most éjszaka van, alvásidő. Így fogja mielőbb átaludni az éjszakákat. Ha akar, fennlehet, de sötét van.
2010. febr. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szopizunk még, de van hogy kell pótlás, hiába adtam neki hajnalban, lehet tényleg nem volt neki elég annyi.
2010. febr. 23. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!