Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet, hogy már kifelé készülő...

Lehet, hogy már kifelé készülődik a Baba? Tegnap egész nap rosszul voltam: szédültem, fájt a fejem és nem maradt meg bennem még a tea sem. Este rosszabb lett.

Figyelt kérdés
Egész éjjel nem aludtam, elég erős jóslóim voltak. Eddig nem voltak ilyen fájdalmasak, fájt minden mozdulat. Figyeltem, de nem voltak rendszeresek.38,5 hetes vagyok, a méhszájam 2111. Lehet összefüggés a rosszullét és az éjszaka között?
2008. dec. 10. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
72%

Ennyi hetesen persze bab készülődik ki.de nem tudni mikor akar valójában jönni.

Könnyű szülést.

2008. dec. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet előjel de nem biztos.Én magamból indulok nálam semmi az ég világon nem utalt arra aznap amikor szültem, sőt még az előtte való napok is ugyanolyanok voltak mint máskor.
2008. dec. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Üdv! én most vagyok 38+6 hetes, és már napok ota én is igy érzem magam! alig birok aludni éjszaka, ami napal meg is látszik mert az ájulás szélén állok a fáradságtól. Joslóim nekem is vannak, nem tudom mikor lesz ebből valami. mert valamikor már sokkal erősebbek mint eddig.

Jo lenne már tul lenni rajta, mert sem állni, sem ülni, feküdni is alig birok, nem beszélve arról hogy ha megyek, az katasztrofa, mintha elakarnám hagyni a babut. :)

én dec 21 re vagyok kiirva, de remélem hamarabb kibujik a drága! étvágyam is nagyon lecsökent, többször megyek nagy wc.-re, és a derekem meg a hátam le akar szakadni!

Ja! és én is naponta töbször vagyok rosszul!! (reszketés, hányiger stb....)

Szoval kitartás, szerintem készülnek ki a babák, légy még te is kicsit türelemmel, a baba tudja mikor akar jönni, és jelzni fogja!! Minden jot, könnyű szülést kivánok neked, és jó egészséget!!

Niki

2008. dec. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!