Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 honapos babak anyukai, a ti...

4 honapos babak anyukai, a ti picurotok miket csinal mar? Ti mar kostoltatok? Es miket szoktatok jatszani?

Figyelt kérdés
2010. febr. 23. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Az enyém most a játszószőnyegen ütögeti a bébitornázójáról lelógó állatokat és folyamatosan hőe, hőe, hej, hej-t kiabál hozzá. :))

Naponta 5-ször eszik, este 9-től 6-ig alszik, már megkezdtük a gyümi hozzátáplálást a tízóraira, de még nem váltottunk ki a szopit teljesen. Délután, este kasp tápszer pótlást.

Kislányom 6,8 kg és 65 cm volt 4 hónaposan (múlthéten). Rengeteget mozog, minden érdekli, viszont a babakocsizást utálja, képes végigordítani az egészet, mert nem lát ki a mózesből.

Főleg ülni szeretne, most ez a sláger a forgások nem annyira. 2-+szer átfordult hasról hátra 1 hónapja, azóta nem érdekli a dolog. Hason elkönyököl, nézelődik, de sajnos ha elunja magát, akkor csak úgy van el, ha szórakoztatom, szóval nincs sok időm nappal, csak ha alszik.

Ti hogy vagytok?

2010. febr. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az en kisfiam tepszeres met gyenge volt a tejem es utana meg el apadt.Tegnap kapot eloszor almapepet nem igazan szerete de ma mar jobban elfogata,es remelem holnap meg jobb lessz.O is szeret a jatszo szonyegen tornazkodni es gogicselni.O is 2 alkalomal fordult at hasrol hatra de mostanaban o sem szokot.Az enyem is vegig sirni akar ha setalni megyunk o sem szereti a babakocsit.Sokat tornazik es gogicsel egyedul is nagyon jol el van es eleg sokaig.De ami igaz hogy en is nagyon sokat jatszok vele es rengeteget beszelek hoza ugy hogy szerintem picit elkenyeztetem.Na meg persze apa is imada az apjat mikor haza jon a munkabol hangosan kacag neki.Sok egeseget es oromot kivanok nektek es jo babazast.
2010. febr. 23. 15:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekünk is a kedvencünk a játszószőnyeg...

Egész nap szórakoztatnom kell, mondókákat szereti hallgatni..rám néz és mosolyog hozzá :)

Kinyomja magát hasról de még nem fordult át.

A fiam szereti a sétát, én már kivettem a mózest, egy nagy pokrócot tettem a babakocsi aljába és egy fokkal megemeltem a háttámlát, kicsit kilát,de ahogy elindulunk bedobja a szunyát.

2010. febr. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!