Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért veri a fejét a kisbabám...

H_Vivien kérdése:

Miért veri a fejét a kisbabám mindenhova?

Figyelt kérdés
10 hónapos a kisfiam, és sokszor van, hogy odaáll a kanapé elé, vagy odamászik az ajtófélfához és elkezdi ütögetni a fejét hozzá. Van, hogy ugyanezt a fallal csinálja, majd "dusizni" kezd vele... Van valaki, aki hasonlót tapasztalat a gyermekén? Megmondom őszintén, kicsit aggaszt. Nyilván nem fáj Neki, de akkor is, rossz nézni. Említettem a védőnőnek, de azt mondta, hogy ez normális a piciknél. Valóban az lenne?
2015. máj. 6. 23:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elég gyakori. Fiam is csinálta, sokan csapkodják a saját fejüket, ha a fal nem lenne elég. :) Viszonylag hamar kinövi, ne aggódj!
2015. máj. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én is hallottam errők állítólag igazából a koppanó, puffanó hang tetszik nekik ilyenkor azért csinálják, nem tudják hogy nem kellene.
2015. máj. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Bukósisakot rá aztán mehet.
2015. máj. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt egy ilyen rövidke kis korszak. :) akkor vettem neki biciklis sisakot :D
2015. máj. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hajjaj, sőt, a lányom nem sokára 2,5 éves lesz, ő néha azzal szórakozik, hogy beveregeti a fejét a tükörbe, vagy ajtóba, aztán jön oda, hogy pusziljam meg, mert fáj :)))
2015. máj. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi az a "dusizni"?
2015. máj. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
?
2015. máj. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a bukósisak jó ötlet :) A dusizás? Amikor beüti a fejecskéjét a falba és jobbra balra húzogatja a kis buksiját. Szoktuk csinálni, egymás homlokával meg orrával. Összeérintjük és mintha nemet intenél a fejeddel :)
2015. máj. 7. 08:46
 9/10 anonim válasza:
Ez egy betegség, én azt ajánlom zárj el tőle mindenféle éles, illetve balesetveszélyes tárgyat, és nézess vele sok nyugtató, lassú, dedós, babameséket, pl a DuckTv. Valószínű a születésénél sérült meg valami ideg, de az is lehet hogy agyi sérülés, ami szintén a születéskor keletkezhetett. A védőnő azt mondta, amit azért az állami fizetéséért kap, úgyhogy én elvinném egy komolyabb orvoshoz, mert a későbbiekben képes lesz magának szándékosan ártani, akár súlyosan is. Hallottam már ilyet, a volt feleségem orvos.
2015. máj. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én pont erről olvastam valamelyik nap,a pampers oldalán,hogy a felesleges energiát és a "stresszt" vezetik így le,de elnövik!
2015. máj. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!