Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt olyan, hogy épp tervezni...

Volt olyan, hogy épp tervezni akartátok a babát, amikor kiderült, hogy már ott van (pl megszakításos módszer miatt)?

Figyelt kérdés

2015. máj. 7. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. :) Nem megszakításos módszerrel ugyan, hanem máshogy történt. 32 naposak a ciklusaink, a 30. napon voltunk együtt, mindenféle védekezés nélkül. Már éppen dühöngtem, hogy pont most késik a menstruációm, soha nem szokott, és épp most, amikor már úgy szeretnénk belevágni a második babaprojectbe... Aztán két hét múlva, amikor még mindig késett (őszintén szólva motoszkált bennem, hogy terhes lehetek, de úgy voltam benne, hogy LÉTEZHETETLEN, ennyire szerencsések nem lehetünk) pozitív lett a teszt, délutáni vizeletből majd' leugrott a tesztcsíkról. :) Most vagyok 24 hetes, augusztusra várjuk a második pici lányunkat. :)
2015. máj. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy kicsit más volt, remélem nem baj, ha leírom. A 3. inszeminációnk után is negatív volt az otthoni teszt, ezért azzal indultam el az orvoshoz, hogy megbeszélem vele, hogy belevágunk a lombikba. A konzultáció előtt vérből néztek még HCG-t és az kimutatta, hogy terhes vagyok.
2015. máj. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sosem felejtem el első fiam fogantatását. Tanító vagyok, épp 4-es volt az osztályom, amikor a férjemmel megbeszéltük, hogy ezt a tanévet még végigviszem, s a tanév vége felé belevágunk a babaprojektbe. Ez volt augusztusban, gyógyszert már nem szedtem, megszakításos módszer volt, szeptemberben már nem jött meg... A tanévet nem tudtam végigvinni, április végén született a fiam.
2015. máj. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mi most szeretnénk élesben belevágni, és egy ideje már megszakítással vagyunk együtt. 30 naposak a ciklusaim, illetve 4 hónapja volt egy 35 napos. Tegnap kellett volna, hogy megjöjjön, ha az átlagot nézem, de még az előtte lévő barnázás sincs sehol, viszont a szokásos mellbimbóérzékenység és pattanások kijöttek egy hete. Ha 5 nap múlva sincs semmi, akkor tesztelek egyet, hátha. Mindenesetre tök jó volt olvasni a történeteiteket, köszi a válaszokat! Jöhetnek még:)
2015. máj. 7. 13:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem meg ovulációm a mensi utáni 7-8. napon volt. Csak egy alkalommal voltunk együtt férjemmel, mert nagyon lebetegedett- kórházba került, és nem gondoltam volna, hogy összejött. De mégis. :)

Drukkolok neked is.

2015. máj. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!