Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy újszülöttnél napi 8...

Egy újszülöttnél napi 8 pelenkacsere soknak számít?

Figyelt kérdés
2 hetes babàm 3 óránként eszik és minden evès előtt/után kicserélem a pelusát, mindig van is benne pisi is, kaki is. Viszont így 3 napig tart egy csomag pelenka, elég húzós. Vagy ne sajnáljam, cseréljem le 1 kis pisi után is a pelust?
2015. máj. 7. 15:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
8 db/nap teljesen jó, nálunk volt ez tíz felett is egy-két hónapos korában. Párom szinte talicskával hordta haza a pelenkákat...
2015. máj. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
nálunk is napi 8 ment el de nem is rövid ideig
2015. máj. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk napi 10-12 is elment az első hetekbe. Minden evésnél cseréltem, tehát 2,5-3 óránként. Volt, hogy tisztába tevés után, kakilt. Éjjel is cseréltem nála kb. 2 hós koráig.
2015. máj. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
újszülöttnek még 10 sem, majd ahogy nöl egyre kevesebb kell pár hónap múlva csak 5-6 db fog fogyni.
2015. máj. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
áh dehogyis,teljesen átlagos. sőt... van akinek több is kell. ha kakis,mindig cseréld. ha csak pisis,nem kell. legalábbis ha nincs tele. emeld meg a pelust,van-e súlya. ha nincs,vagy csak alig,nem kell cserélni. főleg ha jó fajta pelus,ami beszívja a belsejébe a pisit. ha meg van súlya,kicseréled. én is állandóan dobáltam ki a legkisebb pisire is,aztán vettük állandóan kartonszámra a pelust. aztán rájöttem,ha egyszer még nem nedves az a pelus,minek cseréljem ki.
2015. máj. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!