Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit vesztek pár hónapos...

Ti mit vesztek pár hónapos babátok névnapjára, születésnapjára?

Figyelt kérdés
Egyáltalán ünneplitek?
2015. máj. 8. 02:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
68%

7 hónapos a kislányunk, jövő héten lesz a névnapja. Babahintát fog kapni, meg mi is fülbevalót terveztünk még neki. Nyilván ezeket amúgy is megkapta volna, de így most tudjuk ehhez az alkalomhoz kötni. Leginkább azért, mert van egy bátyja is, és lássa, hogy a hugi is kap valamit, nem marad ki csak azért mert pici.

A fiúnk 5 hónapos volt az első névnapján, úgy emlékszem azt nem "tartottuk meg", csak a mama vett neki valami apróságot.

2015. máj. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
68%

Kislányunk 2 hónapos volt az első névnapján. Kapott egy plüss elefántot. Hármasban ünnepletünk, de csak annyi volt, hogy mondtuk neki, hogy "Boldog névnapot", kapott sok puszit, csináltunk néhány fényképet. A névnapokat azóta is kb. így ünnepeljük.

Az első szülinapjára triciklit kapott. Akkor összejött a szűk család (nagyszülők, dédi, tesóink, az ő gyerekeik). Volt torta, ünnepi ebéd és a többiektől is kapott ajándékot. A gyerekek szülinapját így szokta ünnepelni a családunk.

2015. máj. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
68%
mi első névnapra vettünk játszószőnyeget nekiakkor volt kb 3 hónapos. nagyon szerette.szülinapra is biztosan fogunk venni valamit,triciklit,vagy játékot
2015. máj. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
38%
első szülinap,hogyan lehetett 4 hónaposan???
2015. máj. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
35%
Sehogy... :) Látom érted az ironiát a válaszomban
2015. máj. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Ennyi buta embert!! :( Kihagytam az egyest basszus!!!
2015. máj. 8. 14:59
 17/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a rendes válaszokat megy a zöld kezecske! :)
2015. máj. 8. 15:03
 18/21 anonim ***** válasza:
27%
Juj, én biztos piros kezecskét kaptam. Én vagyok a buta? Mert te kihagytad az 1-es?! :o
2015. máj. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
87%
Te nem buta vagy, hanem bunkó kedves 18-as válaszoló! Még egy ilyen tuskó, szőrszálhasogató embert...
2015. máj. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Egyet értek. És szerintem meg nagyon buta a viselkedésed. Azért lehetett sejteni, hogy mire gondol a kérdező, csak rosszul fogalmazott. Ezért lehülyézni valakit...gusztustalan.
2015. máj. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!