Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti babatok minden este...

A ti babatok minden este masban alszik? Szoval tiszta ruhat kap reggel es este is? Ti hogy csinaljatok? Mennyi idos a babatok?

Figyelt kérdés
2015. máj. 9. 20:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A lányom 2 hónapos. Este fürdés után kap tiszta ruhát(body és rugdalózó vagy nadrág/harisnya). Reggel nem öltöztetem át. Aztán következő fürdésnél megint tisztát kap. Persze ha koszos lesz a ruha, kifolyik a pelenka, akkor tisztát kap, akár naponta többször is.
2015. máj. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
1-2 honapos koraig en is ugy csinaltam, hogy estenkent kapott tisztat csak es aztan nappal is abban volt. Viszont azota reggel es este is ujat kap meg bodybol is.. de ezentul a pizsi marad 2-3-4 napig is akar, hiszen igazabol nem lesz koszos. Reggelente pedig uj ruha. Most 6 honapos egyebkent. Koszonom szepen a valaszokat, szamomra mind hasznos volt! :)
2015. máj. 11. 00:13
 13/13 anonim ***** válasza:

3as vagyok.

én kb 6-7 hós koráig hagytam ugyan abban nappalra mint amiben aludt, de fürdésnél akkor is mindig tisztát kapott. azt amikor észrevettem hogy nappalra nem nagyon kényelmes neki pl a rugi, vagy kevés az a ruha miben éjjel a 24 fokban alszik nappalra a hideg kövön csúszni mászni akkor vezettem be neki. így éjjel nagy százalékban rugiban alszik, nappal meg melegítő naci és felső van. :)

2015. máj. 11. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!