Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem baj, ha a 28 hónapos...

Nem baj, ha a 28 hónapos kislányom még kicsit combos? Túlaaggódom?

Figyelt kérdés
Felül vékonykának tűnik,de a lába még nem olyan vékonyka,hanem még kicsit olyan masszív,vannak baba combjai. Az arca telt, de nem mondanám ducinak, pont a felső teste miatt. Nyáron többet fog mozogni,vagy egy idő után majd megnyúlik ha nagyobb lesz? 14,5 hónaposan indult el, tejet sokat iszik,de nagyon szereti,édességet is csak egy nap egyszer kap,amúgy mozgékony kislány.

2015. máj. 12. 10:21
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
9%

edesseget egy nap egyszer?


gratulalok :) en tejet sem adnek ennyit egy ekkora gyereknek.

2015. máj. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
Édesség pl. túrórudi,vagy Norbi puding,nem csokoládé. Tejet én is kaptam mikor gyerek voltam már 8 hónaposan..
2015. máj. 12. 10:29
 3/47 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam hogy duci,hanem hogy felül vékonyka látszik, de még megmaradtak a baba combjai, mikor nyúlik meg?
2015. máj. 12. 10:30
 4/47 A kérdező kommentje:
Amúgy attól nem vagy jobb anya,mert se édességet se tejet nem adsz a gyereknek..
2015. máj. 12. 10:31
 5/47 anonim ***** válasza:
20%
dehogynem. Sokkal.
2015. máj. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
26%
Amugy meg senki nem fogja neked latatlanban megmondani hogy milyen testalkata lesz a lanyodnak.
2015. máj. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:
Akkor te szuperanya vagy. Vagy csak ezt hiszed magadról,amit és ahogyan te csinálsz az a jó. Én meg akkor a te gyerekedet sajnálom,mert ha még egy túrórudit se mersz neki adni ebéd után, akkor igen merev szülő vagy.
2015. máj. 12. 10:37
 8/47 anonim ***** válasza:
30%

ez nem merni vagy nem merni kerdese.


Semmi szuksege edessegre, sem cukorra, sem kilonyi szenhidratra. Egy 2 eves gyerek csak akkor eszik ilyet, ha a szulei tomkodik vele. Aztan szepen alkalmazkodik hozza az anyagcsereje, jonnek a zsirparnak, rosszabb esetben az inzulinrezisztencia, cukorbetegseg, miegyeb.


Utana meg jon majd ide panaszkodni 14 evesen hogy kover vagyok mit csinaljak.


De nyugtasd magad hogy milyen szuperul csinalod, de akkor nem ertem hogy mit aggodsz hogy kover lesz.


Igen, lehet hogy az lesz. Es? Te mertel neki edesseget adni, mert bator vagy.

2015. máj. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
30%
Norbi puding két évesnek? Mesterséges édesítőket nem szabad adni neki. Hány kg milyen magas?
2015. máj. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Senki sem írta,hogy tömöm édességgel...a tömés neked mit jelent? Mert mondjuk nagyiéknál például tömik,ahol pudingot meg habos sütit kap..az tömés. De még kéthetente egyszer beleférne az is,bár mi bojkottáljuk,mert van egy határ ott is.. .ha van születésnap vagy családi esemény, ritkán vagy jönnek hozzánk néha beleesik a chipsbe is, de nem hinném,hogy csak az én gyerekem,és nem nyugtatom ezzel magam, de chipset én amúgy nem eszek a gyerek előtt és nem is adunk neki..a mindennapokban néha kap ebéd után,de nem is mindennap,általában tejes alapú dolgot,nem csokoládét..én is kaptam,mikor ennyi idős voltam..mégis nagyon vékony vagyok..kukacot is kap néha,néha,de körülbelül gyümölcslevet is annyit,mint más hasonló korú gyerek,akiket látok...És mint írtam,nem kövér,felül kimondottan vékonyka,csak mivel sokáig szopizott,anyatejes volt majdnem 2 éves korág, ezért még a combján megmaradt egy kis gyűrű,de inkább erősnek mondanám a combját,és nem vagyok elfogult,inkább egészségesnek néz ki,az arca is pufókásabb,de nem duci, mégis érdekel,mikor nyúlnak meg a gyerekek,amikor már többet mászkózának stb, egy kicsit a lábuk mikor vékonyodik..
2015. máj. 12. 12:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!