Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 és fél honapos a kislányom...

3 és fél honapos a kislányom  . Szerintetek mit csinállyak?

Figyelt kérdés
egy idelye egyfojtába üni akar párszor felhuztam de azóta egyáltalán nem akar feküdni, folyton bukik és ha fekszik sir mondták hogy hagyam sirni egy picit de anyira behiztizi magát hogy fuldoklik amugy ha felhuzom megül egyedü 1-2 percig . ha eldől akkoris sir de nem azonnal csak ha nem ültetem visza
2015. ápr. 23. 08:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%

Ne húzogasd, ne ültesd, tedd játszószőnyegre, pihenősékbe!


Esetleg nincs helyesírás-ellenőrződ?

2015. ápr. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
pihenőszékbe
2015. ápr. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
98%
Adja az isten, hogy kamu legyen
2015. ápr. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
hiába teszem pihenő székbe nem marad benne játszó szőnyegen csak egy darabig van el probaltam azt is h nem ültetem de sir amugy nagyon erős nagy baba 68cm a védő nő azt monta hogy hagyam had üljön szerintem kicsi hozzá
2015. ápr. 23. 08:52
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne üljön. Viszont a folyton bukás aggasztó, keressetek fel egy gasztroenterológust! Sokat legyen pihenőszékben, emeld meg a kiságyat is, ne feküdjön sehol teljesen vízszintben. Összefüggésbe hoznám az egészet a bukással , és ez fáj neki.
2015. ápr. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
72%

Mondd utánam: gója, malyom...


Ritkán látni ilyet, (bocs, ijet), hogy valaki konzekvensen felcserélve használja (használlya) a j-t és az ly-t.

2015. ápr. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

refluxszos de nem bukott enyit sűritőt nem birja roszul van tőlle voltunk a bukással orvosnal de azt mondta kinővi

mielőtt ülni kezdett volna azelőtt alig bukot szinte semmit de most h ül folyik a tely belőle szerintem nyomlya a gyomrocskályát meg folytno ugrál meg mocorog azert buki "szerintem" igazábol azt szeretném tudni ha se pihenőszékbe a jatszó szőnyege nem marad meg akkor mit csinállyak vele és a sirással ami akkór következik ha nem engedem hogy üljön

2015. ápr. 23. 09:06
 8/22 anonim ***** válasza:
nekem is refluxos,és se védőnő,se orvos ilyet ki nem ejtett a száján soha,hogy ültessem. azt se,hogy elmúlik,ha ül,hanem megmondták amikor tanul egy mozgásformát,mindig rosszabb lesz. ahogy nagyobb lesz,rosszabb lesz,aztán majd kinővi. ha nagyon gáz,etesd sűrítővel. ha az se segít,kap savcsökkentőt.ne erőltesd az ülést. persze,jobb neki ülve a maró bukás miatt,de a gerince még nem bírja megtartani a súlyát,el is deformálódhat,aztán mehettek gyógytornára állandóan.
2015. ápr. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
76%

Ha megeteted vedd fel az büfizni. De ne csak 3 percre.A hasa legyen nyújtva, ne az öledbe üljön.

Egy 15-21 percet sétálj vele,így, vagy állj vele, hogy üllepedjen a kaja.

Aztán meget a szőnyegre, vagy ahol játszani szokott. próbáld háton fekve lefoglalni. Hason szokott lenni? Mióta csinálja ez a felülés dolgot?

Egyáltalán nem azt jelenti, hogy ülni akar.izomtónus zavaros babák akarnak folyamatosan felülni. Legalábbis laikusoknak úgy tűnik. Ha nem fog menni a hason fektetés, mondjuk 2 hét aktív hasrafektetés után is hamar sírni kezd vidd el egy dévényes tornászhoz.

A bukás is azért van mert a hasa kényszeredetten benyomódik az erőlködéstől.

2015. ápr. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
és nem azért sír,mert nem ülhet.csak fáj a torka. köze sincs az üléshez. tedd le,ha sír felveszed. én se nagyon tudom letenni,de majd megtanul állni,akkor jobb lesz addig kell kihúzni
2015. ápr. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!