Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tanácsokat várnék, mikor hol...

Tanácsokat várnék, mikor hol érdemes venni pelenkákat, ami jó árban van?

Figyelt kérdés
Olvasom, hogy sokan kuponokkal, százalékokkal olcsóbban veszik. Segítsetek! Hol, merre találok jó árban és milyet?
2015. máj. 14. 08:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Mi legutóbb a rossmannból vettünk Liberot. Alapból le volt akciózva, erre jött 15%-os Liberos kupon, amit a Rossmannból lehetett elvenni, majd a rossmannos 10%-os kedvezmény.

Így nekünk az 5-ös méretű pelenka 75Ft helyett 48Ft-ra jött ki.

2015. máj. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Remélem tudtam segíteni. :)
2015. máj. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én dm-ben szoktam főként, bababónuszos meg joker termékes és végösszegi kuponnal. A végösszegi összevonható az első kettővel. Sajnos nemrég változott a dm-es rendszer, így rosszabb, mint régen. Rossmannban is van babaprogram, de azt ritkán tudom kihasználni. Se a 10%-os végösszegi kupon, amit a postaládába dobják kb 3 havonta az akciós cuccokra is vonatkozik, úgyhogí ha épp akciós az adott pelus, akkor ezzel a kuponnal megtámogatva szoktam venni.
2015. máj. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mégannyi, hogy a Libero honlapján mindig fenn van, hogy hol milyen akció van, otr is van letölthető kupon.
2015. máj. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Dm-ben szoktam venni. 3 féle változat van.

1. Dm-es pelust veszek

2. Pamperst veszek amikor 8 ezer nagy dobozban

3. Liberot veszek mikor 6700 kb 2 csomag.

75 pontért lehet kiváltani 25% joker kupont

Meg az első csütörtök péntek van végösszegi 10%. Kettőt lehet együtt használni.


Na hát így ki lehet számolni h ugye mennyire jönnek ki. Sztem így a legjobb.


Ja és szokott lenni h bizonyos napokon adnak 100 plussz pontot vásárlásért, vagy most olyan van h bizonyos márkára 5x annyi pontot kapsz.

2015. máj. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én gazdaságos pelust használok, aminek 36ft darabja. Teljesen megfelel, ezt használtam minden gyereknél. 100db-os kiszerelésben veszem. Kipróbáltam a libero és társait, de semmivel nem volt jobb.

Bébibizikbe tudod beszerezni, vagy tudsz rendelni is.

2015. máj. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Attól függ,hogy milyen márka.

A fiam pl már hónapok óta a Bella Happy-t és a Dm-es pelust használja.Mindkettő nagyon jó neki.


A dm-es 5-ös viszont már kezd kicsit rövid lenni,mert elég hosszú a fiam, így vettem a Bella Happyt.


[link]


és a törlőkendőt is itt szoktam venni, mert NAGYON JÓ ÁRBAN VAN:

12 csomag, 310 ft/csomag.


[link]

2015. máj. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én dm-be vettem :-) 25%-al 6000re jött ki a kartonos premium care mikor vettem (akciós volt,nem tudom még az-e)
2015. máj. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekünk a nagykeres gazdaságos pelus nem vált be, kipöttyösödött a feneke tőle. Mindig ott veszek pelust ahol akciós! nem vagyok márkafüggő. Hol a pampers az olcsóbb hol a libero. Mindig azt vesszük amelyiket jobban megéri.
2015. máj. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!