Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minek vállal egy anyuka...

Minek vállal egy anyuka gyereket, ha sose ő van vele?

Figyelt kérdés
mindig lepasszolja másnak, míg ő a dolgait intézi-fodrász, manikür stb... van hogy reggel odaadja és csak este megy a gyerekért.... én nem tudnám odaadni senkinek se a gyerekeimet, max a páromnak ha olyan helyre kell mennem pl. orvos...
2015. máj. 15. 13:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
35%
Miért mindenki az anyukát cseszteti? Apuka nem létezik?
2015. máj. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
41%

én nem tudnám odaadni senkinek se a gyerekeimet,


Azért ez sem normális, a ló másik oldala!

2015. máj. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

apuka külföldön dolgozik..

a gyerekemeimet nem adnám oda egy 2 évest es egy 1 évest egész napokra, hogy én kedvem szerint csináljam amit szeretnék.

2015. máj. 15. 13:42
 4/25 anonim ***** válasza:
23%
Te vagy a paci másik oldala. Nyilván nem szerencsés rendszeresen napokra ráhagyni az 1 évest valakire (2 évesek már sokszor egyébként a bölcsit kezdik), de a te hozzáállásod sem normális. Le lehet azért időnként szakadni a gyerekekről.
2015. máj. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
5%

én sem tudnám ráhagyni senkire, vagy ríkatják a gyereket, vagy össze vissza etetnék, vag nem altatnák el, nem tartják be a napi rendzsert, gondolom mert nem az ő gyerekük és lesz*rják, mert másre már gondolni sem tudok miért ilyenek, anya létükre...(anyum, nagyi, keresztszülők a férfirokonok el se vállalnák, bnők meg csupán nem figyelnek rá, vegyszereznek körülötte stb)


én csak úg tudok lepasszolós anyát elépzelni, hogy valszeg nagyban sérült gyereként, komolyan így tudom megérteni amikor egy cigánylány kórházban hagyja a csecsemőjét, milyen lehetett vajon vele a saját anyja, hogy ez lesz neki felnőve a természetes!!!


tehát olyan pici megalázott, megbántott kisány lehetett az ilyen anya, aki elhitte hogy ez a normális és természetes :(

2015. máj. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
55%
Milyen rokonaid és ismerőseid vannak, neked? Inkább ezen gondolkodj el.
2015. máj. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező.. Tudom nem illik kérdésre kérdéssel felelni,de... Mit érdekel ez téged?! Pontosítok.. Mi közöd van hozzá?

Nem anyatípus.. pont...Te az vagy..kész.. Az élet megy tovább..

2015. máj. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
17%

miért vagyok lepontozva???

aki nem kapott anyai szeretetet mégis honnan tudná mi az..?

2015. máj. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
én nem másnak hanem magamnak szültem! ennyi az én hozzáállásom.
2015. máj. 15. 14:15
 10/25 anonim ***** válasza:
21%

értem én de farakasemberekből soha nem lesz anyatigris..

én csak próbáltam elmagyarázni..és gusztustalan ez a lepontozás

2015. máj. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!