Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet férges a gyerek ha 2...

Lehet férges a gyerek ha 2 éves és egy 9 hetes, tehát még javában férges kutya megnyalta a száját most délután?

Figyelt kérdés
Mikor derül ki ha az lett? Lehet valamit tenni most azponnal hoyg ne legyen az? Mit csináljak, teljesen kivagyok.
2010. febr. 24. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
36%

Igen, és a szőre is ki fog nőni, és csóválja a farkát...

Nem. De a gyereke mellett lévő állatokat 3 havonta kell féreghajtani!

2010. febr. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
te nagyokos!!! a kutya 9 hetes, nem nagyon lehetett 3 havonta féregteleniteni ha még csak 9 mégegyszer mondom 9 hetes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. febr. 24. 17:50
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
Semmi baja nem lesz a gyereknek!!!!! De kedves kérdező, ha már így lehurrogod a válszolót: hogy lehet az, hogy megnyalja egy kutya a gyerek száját??????
2010. febr. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat, a 9 hetes kutya szeleburdi,megesik az ilyen.Az meg ebben a korban még tényleg nem a tulaj hibája ha férges,mert ilyenkor a minden kutya férges.Elvileg adhatott át neki,szerintem holnap hivd fel a gyerekorvost,ő megmondja mi a teendő,ha kell is rá szednie tablettát hamar tul lesz rajta.
2010. febr. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ugy hogy nem én kutyáztattam a gyereket hanem a drága anyósom. mivel immunhiányos a gyerek elvileg nem is fogdoshatná.
2010. febr. 24. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!