Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisfiam folyamatosan papírt...

A kisfiam folyamatosan papírt akar enni. Másnak a babája is csinált ilyet?

Figyelt kérdés

Ráadásul édesapám annak idején szintén papírt rágcsált tévénézés közben. Most már leszokott róla.

Viszont a kisfiam 10 hónapos! Egyszerűen, ha a keze közé kerül bármilyen papír, elrágcsálja...


2010. febr. 24. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Óó, ne aggódj, az én fiam is ilyen. Már 13 hónapos de még mindig megenné az újságot meg a könyveket ha hagynám! :)
2010. febr. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt már más helyen is tárgyaltuk, a papír abszolút favorit, nálunk is, meg sok más helyen is! :D
2010. febr. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Akkor "jó" :)

És nem lett semmi baj gondolom... Bement aztán kijött...:)

2010. febr. 24. 22:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá a védőnőnél, vagy orvosnál, mert én hallottam hogy ezt valami hiány váltja ki és van rá megoldás. Tehát nem teljesen csak szokás.
2010. febr. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az enyém nem eszi (még :D ), de emlékeim szerint én 6-7 évesen folyamat papírt ettem :D Meg a suliban az illatos radírt is előszeretettel megkajáltam :D De nem lett tőle semmi bajom.
2010. febr. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez szerintem a "tudásvágy" első jele! :-))))))

Az enyém is folyton tömné magában az újságokat.

2010. febr. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
magában=magába.....bocsi
2010. febr. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is szeretné meg enni az újságokat 9h. Nem szabad hagyni hogy rágcsálja,nem a papír a gáz, hanem a festék ami rajta van. A sima fénymásoló papír nem annyira baj ha az rágja és mondjuk le is nyeli,de azért azzal is ovatosan(ha v-ki engedi)

Papíros

2010. febr. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!