Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan, aki tetrapelenk...

Van itt olyan, aki tetrapelenkát használ? Milyen gyakran kell cserélni?

Figyelt kérdés

2015. máj. 18. 21:25
 1/5 sandrachnologic ***** válasza:
Mi moshatozunk, modern valtzat is van, de kulso-belső kombinációt is használunk, abba rakok tetrat is. 2 hetes a kislány, a tetraval olyan 2-2,5 orat biztonsággal elvan, hosszabb időre bambuszt használunk vagy prefoldot. Miota hazajöttünk a kórházból moshatozunk, eddig összesen 2 "baleset" volt. Amikor eldobható volt rajta mindig kiazott meg kifolyt a kaki. Sokat pisilo baba egyebkent, de a moshatoval nem volt meg gond. 😊
2015. máj. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 infomoly válasza:

Tetrapelenkázok már féléve (sajnos a Monapel szétszakadt, vagy a mosógép megette...). 1 éves kisfiúról van szó, elég sokat pisil, bár mostanában mintha kevesebbet. Télen még 5-6x kellett cserélni és szinte minden pelusozáskor kifolyt valahol.

Most 4-5x cserélem naponta. De úgy használom, hogy plusz betét van benne, éjszakára pedig dupla betét. Mostanában nagyon ritkán folyik ki.

2015. máj. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 infomoly válasza:
Ja, azt elfelejtettem, hogy a külső az viszont Monapel, mert az jól bírja a strapát és a szabása, gumirozása miatt elég jól tart mindent. Ha a régi megkötős műanyag külső lenne, akkor szerintem 6-7x is kéne cserélni. Nem tudom, 1x próbáltam ki, de folyt a gyerekből minden 1-2 óra múlva.
2015. máj. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Infomoly, oldalt kötötted meg a műanyagot? Ha igen, rosszul tetted. amúgy 6-7 pelenkacsere teljesen normális. Te is elmész annyiszor wc-re, nem?
2015. máj. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 infomoly válasza:

Nem oldalt kötöttem meg, hanem elől és azt hiszem hátul (6 éve volt, fene emlékszik), anyukám ott volt (ő csak azzal pelenkázott 3 gyereket), együtt csináltuk.


Nem megyek el 6-7x wc-re, nyáron talán. :-) Bocs, de minden ember más és más az anyagcseréjének a gyorsasága is. Nekem a 4 naponta széklet is normálisnak számít.

2015. máj. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!