Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit kellene innia egy 9...

Mennyit kellene innia egy 9 kilós,9 hónapos babának?

Figyelt kérdés
Napi 1,7-2dl-t iszik. Ez elég?
2015. máj. 19. 07:41
 1/6 anonim ***** válasza:
sztem igen. az én babám is kb ennyit iszik. mondjuk egy melegebb napon, mikor kint vagyunk sokat, akkor a dupláját is megissza. gyakran kínáld meg, pár kortyot mindig igyon. Én most vettem hipp babateát és hipp gyümölcslevet, azt higítva adom neki, nagyon szereti, így többet iszik. (cukormentes)
2015. máj. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köménymagos Babamosoly és Mecsek baby teát issza, egyik nap ezt, másik nap azt.
2015. máj. 19. 07:53
 3/6 anonim ***** válasza:
8 hós 8,5 kg-os igazi kiskacsa lányom van, 1 nap kb. 7-7,5 dl vizet iszik meg (sem teát sem gyümölcsleveket nem iszik), de szerintem ő átlag feletti "iszákos".
2015. máj. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3-as, az rengeteg. Fogalmam sincs, hogy mennyi lenne a normális keret szám, lehet, hogy a mieink isznak túl keveset...
2015. máj. 19. 11:18
 5/6 A kérdező kommentje:
Most találtam egy olyan adatot, hogy 1-2 év közötti gyermek esetében a napi folyadékbevitel 1 liter körül legyen, ebbe beleszámít az ételeinek a folyadéktartalma is. (Anyatej, tápszer, levesek, főzelékek...) Így 2-4 dl kb amit meg kell inni egy 1-2 évesnek.
2015. máj. 19. 11:22
 6/6 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy az én lányom nem olvasta a nagy könyvet, hogy neki max tápszerrel együtt csak 1 l-t szabadna innia :D Mivel ő igényli ezt a mennyiséget, ezért úgy sem tudok mit kezdeni vele.

De nem is aggódom, mivel egészséges (nem cukros és nincsenek vese problémái amire a nagy mennyiségű folyadékfogyasztás utalhat) a víz pedig egészséges, kívül belül hidratál és segíti az emésztést. Ha cukros vackokat inna akkor azt hiszem lenne okom aggódni.

2015. máj. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!