Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet baja a babámnak, ha nem...

Lehet baja a babámnak, ha nem vettem észre, hogy lázas?

Figyelt kérdés
Tegnap délelőtt kapta meg a 4 hónapos kötelező oltást.Este mértem,de nem volt lázas.Éjjel 2-kor felkelt szopizott és vissza is aludt,de nem éreztem volna,hogy lázas lenne,ezért nem mértem meg.Ma reggel pedig 38,4 volt (levonva).Ha már éjszaka is lázas volt,akkor nem lesz baja?Már most adtam neki egy fél kúpot.
2010. febr. 25. 08:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nem lesz, nyugi. Innentől figyeled a lázát, de szerintem max még délelőtt lesz, délutánra már nem.
2010. febr. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lesz baja, és szerintem nem volt éjjel lázas, érezted volna.
2010. febr. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Most először lázas és annyira aggódom.
2010. febr. 25. 08:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ez természetes, hogy belázasodik, A lányom sem lázasodott be az első kettőtől, a harmadik és a negyedik hónapi oltástól ő is.belázasodott. Ez nem betegség, délutánra elmúlik. 15 hónapos oltást kapta most, és annál 7-21 nap között lehet mellékhatása...
2010. febr. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!