Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma 1 honapos a pici babam!...

Ma 1 honapos a pici babam! Erdekelne kinek hany orat alszik a babaja!? Nem aluszekony?

Figyelt kérdés
Nappal,van hogy 4 oranal is többet alszik es olyankor megilyedek es felkeltem,mert sokat alszik!A sulya rendben van,es enni is eszik,csak ez az alvas amitol megilyedek!De van amikor 3 orankent ebred magatol!!Segisetek nekem,van akinek hasonlo a babaja!
2015. máj. 21. 07:25
 1/4 Wiky93 ***** válasza:
Nyugalom, nincs baj. Mikor ilyen pici volt a lányom 3óránként ébredt :) volt amikor ő is 4-5órát is aludt :)
2015. máj. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mumusan ***** válasza:
Ez teljesen normális.
2015. máj. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én meg attól ijedek meg, hogy képtelen vagy leírni ezt a szót: megiJedni.


Amúgy teljesen normális, az enyém éjféltől hatig-hétig képes aludni, és napközben is sokat alszik, főleg délelőtt.

2015. máj. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3asnak szol!!Valoban rosszul irtam,köszõnöm hogy kijavitottal!Csak itt most nem ez volt a kerdes,eszrevetel!!Hanem mas,arra varom a valaszokat,es nem arra hogy megjegyzeseket tegyen valaki!!
2015. máj. 21. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!