Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit van/volt egyedül 4...

Mennyit van/volt egyedül 4 hónapos babád?

Figyelt kérdés
Úgy értem, amikor ébren van és nem ültök ott mellette, hanem csak magában játszik stb.
2015. máj. 21. 18:14
 1/10 anonim ***** válasza:
ő napi 14 órát volt ébren minimum...és inkább úgy fogalmaznék, ebből kb. 2 óra volt, amit úgy töltöttem hogy mellette ülök és játszunk....2 órát ült napi szinten a hintájába, 2 órát sétáltunk, 4 óra evéssel (szopival) telt, a maradékban 4 órában meg le volt rakva a földre és játszott.
2015. máj. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Uhha.. Hát erre nem is olyan egyszerű válaszolni ha órában szeretném összeszedni:)

Az én babám ugyan 5 hónapos ,reggel 6kor kel este 8kor fekszik, nappal egyszer alszik 2 órát délelőtt aztán délután még 2szer alszik 1-2 órát. Na most én akkor nem vagyok vele.:)

Plusz mikor reggel még nem alszik ébredés,kaja után akkor az apukája van vele míg én elkészülődök és megiszom a kávémat.

1 hónappal ezelőtt még sokkal jobban el volt nézegette a csörgőit stb. De most nem tudom mi változhatott,de egyre kevésebbet van el. Így túl sokat nem tudok elmenni mellőle.:)

2015. máj. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Wiky93 ***** válasza:
Semennyit szinte....sajnos ő nincs el egymagában, igényli, hogy foglalkozzunk vele.. Kevés időt bírt/bír ki 1edül.. Bár volt amikor többet, de mindig nyavajgás a vége... (5hós)
2015. máj. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

0 órát, 0 percet

Csak úgy volt el letéve is, ha látott a pihenőszékből és énekeltem neki, de max. az is 10 perc. Állandóan csak ölben és ölben. AZóta isnagyon ragaszkodó baba. Már sokat eljátszik egyedül(azaz pakol:) ), de mindig ott kell, hogy legyek. Ha nem lát, ordítva jön utánam. Már 11 hónapos

2015. máj. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A picurkám 4,5 hónapos. Nagy mázlista vagyok ezek szerint, mert Ő igényli, hogy kicsit hagyjam békén. Van hogy a hogy a játszószőnyegen babrál valamit, tanul forogni, vagy a hintában gagyarászik. Persze szeret lenni kézben is, de nem állandóan. Sokat alszik napközben is, de amikor ébren van, akkor itt is, ott is eltölt egy-egy fél órácskát.
2015. máj. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nagyon szerencsés vagy kedves utolsó válaszoló. Remélem a 2. nekem is hasonló lesz! :)
2015. máj. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó előtti! Akárcsak az én babámat írtad volna le! Az én lánykám is ilyen és néha már "aggódok", hogy nem kellek neki eléggé :)
2015. máj. 22. 17:18
 8/10 anonim ***** válasza:
"utolsó előtti vagyok" :) Már ilyenkor is mennyire eltérő a babusok személyisége :) Ez valami hihetetlen... Kell neki a saját társasága is, de amikor rám van szüksége, akkor nagyon érezni lehet a feltétlen szeretetét. Hidd el, kellünk nekik eléggé, és baromi nagy szerencsénk van, hogy amikor szükségük van ránk, akkor sokkal pihentebben állhatunk szolgálatukra. :D
2015. máj. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ez pontosan így van, ahogy írtad :) Ráadásul én még azon szerencsések táborát is erősítem, akiknek első héttől kezdve átalussza a babája az éjszakát :)
2015. máj. 25. 11:09
 10/10 anonim ***** válasza:
"utolsó előtti vagyok" :) Kezet foghatunk!
2015. máj. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!