Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felétek is vannak olyan b*ta...

Felétek is vannak olyan b*ta emberek akik az egy éves gyereket szinte napi szinten csokival sütivel tömik?

Figyelt kérdés
Engem csak ilyen emberek vesznek körül.Szomszédaim,barátaim,anyósom mind fittyet hány arra én mit mondok és ha kicsit nem figyelek már meg is etetik.Anyósom még cukrászdába is elviszi ha ott van.a minap ott aludt és adott neki valami csokis zejszeletet meg még másnap is.na mondom szuper akkor megint nem tud kakilni a gyerek.már nem tudom hogy mit mondjak mondtam szépen is csúnyán is de senki nem fogja fel.az ő gyereküknek hogy nincs baja a sok cukortól?Vagy én vagyok túl szigorú?
2015. máj. 22. 17:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezérr nem hagyom az apján kívül senkire mert nem tartják be amit kérek. Nem okoz gondot a kislányunknak az édesség.. sismán kakil tőle meg bármi de én nem tartom helyesnek h ezzel tömjük a gyereket azért mert épp mamánál van. Fog életébe elég csokit enni nem kell most tömni. Nagyon ritkán kap, de neh már plussz kapjon mert mamánál van.
2015. máj. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%

Nincs olyan, hogy ételt ad valaki a gyerekemnek az engedélyem nélkül. Azzal holnaptól NEM TALÁLKOZUNK! Ez komoly dolog! Nagyon komolyan veszem, és be is tartatom. A gyerekemmel azt lehet megtenni, amit én megengedek. Nem az a kérdés, hogy ki-mennyi csokit akar adni, hanem hogy hogy merészel BÁRMIT is adni neki, amíg én meg nem engedem neki??? Mit mondanék?


Tagoltan és lassan, egyenesen a szemébe az illetőnek, legyen az akárki:

Ha- még - egyszer- olyat- teszel - vele, - amit - én NEM - engedtem -meg- akkor láttad utoljára!

2015. máj. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
61%
#2es, téged biztosan mindenki nagyon szeret xD
2015. máj. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%
1 percig gondolkoztam, hogy mi a kicenzúrázott szó, baszta? A buta nem csúnya szó, nem kell cenzúrázni...
2015. máj. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
63%
Én is egy gyarló anya vagyok, mert adok a gyerekemnek csokit. Másfél éves, mindent megkóstolhat, amit mi is eszünk, persze mérrékkel, édességet csak főétel után. Mi is minden nap, sőt minden főétketés után eszünk desszertet (csokit, sütit, fagyit) természetesen nem tiltunk olyat, amit mi is eszünk. Nagyik szabadon adnak neki, amit akarnak, megbízok bennük.
2015. máj. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Azért csillagoztam ki a buta szót mert nem akarta kitenni a kérdést hogy trágár csúnya szavak vannak benne én is meglepődtem rajta.am utolsó avval nincs gond ha te engeded,de én nem engedem és úgy adják neki.
2015. máj. 22. 18:07
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ez egy fura dolog. A csokival, édességgel általában a szeretetüket akarják kifejezni, kedveskedni akarnak. Nem ellened mennek, csak kicsit hülye módját választották a kényeztetésnek.

Pl. kérd meg őket, hogy inkább gyümölcsöt, kölesgolyót, olyasmit hozzanak, amit engedsz. Ne tiltással kezd, hanem inkább fordítsd meg, mond el, mit szeret a gyerek és az nem a csoki. Esetleg inkább süttess házi sütit, ha nem tetszik a cukrászda.

Ne utólag sopánkodj, hanem előzd meg!

2015. máj. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
59%
Az egy évesnek gondolom nem kötelező a nagyinál aludni. Akkor nem eteti majd mindennel. Te vagy az anyja, vigyázz rá te. A nagyikkal csak közös program legyen.
2015. máj. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
61%
2-es vagyok: nem szeretnek sokan, de akik igen, azok nagyon. Köszi. :) Amúgy pedig nem a csokival van bajom, alkalmanként az enyém is kap. Azt nem szeretem, ha mindeki, akivel találkozunk jogot formál arra, hogy eteti, itatja, olyan helyzetekbe hozza a gyerekem, amikre én nem jogosítottam fel. Szerintem a történetben ez a baj, nem a csoki. Az a mondat, hogy "fittyet hány arra, amit én mondok, és ha kicsit nem figyelek ..." Már bocsánat, de ez kinek a gyereke valójában?
2015. máj. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%
Egyett értek a második hozzászólóval. Igaza van. Én sem szeretném majd hogy pl más anyuka kinálgassa a gyermekemet azért mert ők egy vagon édességel jönnek le játszani az udvarra. Na meg aztán akár allergiás is lehet a gyerek amit pl elfelejtesz elmondani esetleg nem evett és utána derülk ki. Nem kell tömni a sok cukorral a gyereket!
2015. máj. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!