Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van egy 3 hónapos gyönyörű...

Van egy 3 hónapos gyönyörű kisfiunk. Amióta megszületett 180 fokot fordult a kapcsolatunk a párommal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon el vagyok keseredve. Azóta ordítozik velem, mindenért én vagyok a hibás, nem viseli el, ha sír a kicsi, inkább felhangosítja a tv-t, minthogy oda adja neki a cumit vagy felvegye ölbe, rá sem néz. Szerinte csak hisztizik a baba és hagyjam már a francba is sírni(megjegyzem egész nap összesen sír egy órát és nagyon jó baba) Minden nap veszekszünk és tehetetlen vagyok. Van egy nagylánya előző házasságából, na azzal viszont állandóan simisimi, meg puszi, meg apuci kislánya ...stb. Tudom, hogy lányos apa, mert mondta már régen, de ez már mindíg így lesz? Igyekszem mindenhez jópofát vágni de már nem megy. Nem vagyunk házasok. Soha nem is akart elvenni, viszont a babát tényleg akarta, mert sok vetélés után sikerült szülnöm, és ős is szenvedett. Úgy érzem, hogy csak magamnak szültem. Hagyjam el? És a kicsi? Soha életemben nem voltam még ilyen boldogtalan..... :(
2008. aug. 30. 21:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem tudok tanácsot adni, mivel én is ugyanebben a helyzetben vagyok! De teljesen, azon kívül, hogy az én páromnak az előző kapcsolatából kisfia van, nem lánya, MINDEN mást én is írhattam volna! Én gondolkodom a külön költözésen, de nem tudom megtenni. Minden nap reménykedem, hogy hátha történik valami, ami miatt megváltoznak a dolgok. Egyedül nehéz, érzelmileg is, hát még anyagilag. A fő dolog pedig, hogy megszakad a szívem a kisfiamért, ha apa nélkül, vagy egy idegen férfival kellene felnőnie. Én is tanácstalan vagyok, szörnyű, hogy vannak ilyen önző és bunkó férfiak, akikkel nem lehet beszélni, mert semmit nem fognak fel, csak nekik lehet igazuk. Mintha mindegy lenne, hogy én ott vagyok-e mellette vagy sem.
2008. szept. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!