Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nyöszörög a babátok egyből...

Ha nyöszörög a babátok egyből megetetitek?

Figyelt kérdés
2 hetes a kisfiam. Amikor elkezd nyöszörögni beadom neki a cumit és egy darabig alszik tovább. Ezt eljátszuk 1-2 szer. Majd utána nem kell neki és felkel teljesen, akkor megetetem. Ettől nem lesz baja igaz? Ha éhes úgysem elég neki a cumim
2015. máj. 25. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
21%
jól csinálod. Én mindég megvártam, hogy "sírjon". Nem ordításra értem, hanem gyenge kis sírásra, akkor már igazán éhes volt, és evet is rendesen, nem aludt be közben.
2015. máj. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Én is meg szoktam várni, hogy rendesen megéhezzen. Azzal a különbséggel, hogy az enyémnek nem kell a cumi, egyáltalán nem érdekli.
2015. máj. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Általában kis nyöszörgés után visszaalszanak (cumival vagy anélkül) csak felébresztenéd ha azonnal mellre teszed, és később nehezebben fog aludni. pl átaludni az éjszakát. Várd meg amíg tényleg felébred. ahogy az előző mondta amíg tényleg "sír", tehát szól, hogy éhes
2015. máj. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 sandrachnologic ***** válasza:
En is Ugyanezt csinalom. 😊 olyan a gyerek ennek ellener mint a vekker, kerek 3 óránként éhezik meg tisztességesen. De olyan 2:45nel mar kezd jelezni, hogy készüljek mert kelni fog 😊 nekem holnap lesz 3 hetes.
2015. máj. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És ki a barom, aki lepontozza a válaszadókat?
2015. máj. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!