Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Délutántól kevés a tejem,...

Délutántól kevés a tejem, babám nyöszörög a szoptatás után. Hogyan tudnám növelni a tej mennyiségét? A tápot még szeretném elkerülni.4 hos baba anyukája

Figyelt kérdés
2015. febr. 4. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyél szénhidrátot igyàl sokat és fejd géppel is.A.
2015. febr. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
4 hónapos korban van egy növekedési ugrása a babáknak. Tedd többször mellre és több tejed lesz.
2015. febr. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha csak azóta nincsen semmi baj. vackolj be 2-3 napra az ágyba és szopiztasd mindkét melledből amíg akarja. azért 20-30 percenként cseréldha épp nem nyel semmit. ha nagyopn elfárad használj mellszívót utána. éjszaka pedig szoptass vagy fejj legalább 3-4 óránként. a folyadékra is figyelj :-)
2015. febr. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sok, sűrűn mellre tevés, illetve én egy időben (6 hós kora előtt) azt csináltam, hogy hajnalban, amikor amúgy is felkelt enni, még ciciztetés után fejtem le tejet és azt adtam oda aznap estére neki pluszban.
2016. szept. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!