Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Többgyermekes anyukák hogy...

Többgyermekes anyukák hogy bírjátok az éjszakázást?

Figyelt kérdés

Van egy 19 hónaposom és egy 2,5 hetes babám. Rettegek az éjszakáktól. Most alakul ki nagyjából hogy 2 szer kel fel a kicsi enni. De a 2.evés után szinte alig akar vissza aludni. A nagy reggel fél 7 fele kel. És hajnalban is egyszer megébred és ha nem talál ott melette akkor nem tud vissza aludni. Volt hogy etettem a kicsit közben kelt a nagy akkor gyorsan vissza altattam megébredt megint a kicsi és a nagy is újra. Ez így ment kb 1 órán keresztül. A délutáni altatástól is félek. Mikor altatom a nagyot akkor kel a kicsi.

Ha nem tudom kipihenni magam bolond vagyok. Ti hogy vagytok ezzel?


2015. máj. 25. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem három volt (most is van de már nagyok) egy idő után beáll minden a helyére. Nem kell idegeskedni és nem kell megszakadni, hogy minden tökéletes legyen. És bizony elő fog fordulni, hogy az egyik üvölt mert még be kell fejezned valamit a másiknál. Meg kell tanulni ezt is lazán kezelni, mert attól, hogy még ideges is vagy attól nem lesz jobb csak rosszabb
2015. máj. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos ennek be kell állnia, nálunk is kelt a nagy a kicsivel. Másfél év van köztük. (kicsit több) Ezen is túllesztek. Megszokják mind a ketten. A lényeg, hogy ne akard mindenáron, hogy ne keljen fel, mert ez nem fog menni, hanem törődj bele, hogy ez egy ideig így lesz most, de csak egy időszak, el fog múlni.

Nálunk mondjuk ennél a pontnál átvittük a kicsit a mi hálónkba a gyerekszobából ágyastul, de ez nem azért volt, mert ébredt a nagy, hanem mert volt egy összeszedett légúti nyavaja utáni befulladása.

És nem, nem leszel bolond, hozzáállás kérdése. És ezt egy olyan valaki írja neked, aki az elsőnél ezeket a rettegéseket mind-mind átélte, amit most írtál.

Nyugi. És hidd el, hamar megszokják, el fog múlni ez az első, kicsit nehezebb, fáradtabb időszak.

2015. máj. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!