Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Előfordult a babátoknál, hogy...

Előfordult a babátoknál, hogy szoptatás közben megnyugszik, lehunyja a szemét is, de kis ido múlva felriad, mintha nagyon megijedne valamitől?

Figyelt kérdés
annyira sajnalom szegenyt, es enis megijedek amikor felriad, nagy szemekkel nez es kalimpal es latszik hogy fel es nyugtalan...minden szoptatasnal elofordul. Csak szeretnem tudni hogy masok is tapasztaltak- e mar ilyet.
2015. máj. 25. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, gyakran volt ilyen amikor még picike volt (szerintem talán olyan 3 hónapos koráig). Aztán később már ritkábban. Egyrészt még éretlen az idegrendszerük, másrészt még a felnőtt is megriad amikor hirtelen felriad félálomból, gondolj bele. Amikor arra riadsz elalvás után, hogy zuhansz, meg ilyenek.

Mennyi idős a babád?

2015. máj. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
büfi, szélgörcs is lehet, ár csak a nyugtaanságból is ítélve
2015. máj. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, nálunk is gyakran előfordul.
2015. máj. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszokat.a baba meg csak 3 hetes.azert megis jo tudni hogy nemcsak nala van ez.es remelem, ahogy irtatok elmulik.meg tapasztalatlan vagyok ,elso baba..amugy minden ok,jol eszik,nem annyira hasfajos-csak a mohosaga miatt :) csak ez a felriadas nagyon sokszor van es kezdtem aggodni.megegyszer koszi
2015. máj. 26. 05:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Az enyémeknél az volt, hogy megették, megnyugodtak, és cicin cumizgatva bealudtak volna, amikor újra megindult egy adag tej, amire persze felriadtak.
2015. máj. 26. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja a másik pedig a "Moro-féle átkarolási reflex" a piciknél, ha háton feküdve alszik, arra minden baba felriad.
2015. máj. 26. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igen igy is szokott csinalni, mint a moro reflex, epp most is kalimpal :) nekem is ugy ahogy elozoleg irtak, hogy bealszik a cicin nyugodtan, el is engedi aztan 2 perc mulva jon ez a felriadas es kalimpalas meg az ijedt szemek es kis siras...de vegulis hamar megnyugtatom, csak van amikor egesz nap ez megy...es nagyon nyugtalan azert is irtam a kerdest. es koszonom a valaszokat
2015. máj. 26. 10:59
 8/8 A kérdező kommentje:
lehet hogy uj kerdesben kene feltenni , de leirom itt, hogy szerintetek mirol almodhat egy ilyen pici baba? Mert amikor alszik szoktam latni neha hogy egyik pillanatban mosolyog, a masikban sirasra all a szaja es almodik nagyokat...eloszor azt gondoltam hogy a szulest elik ujra...nem tudom milyen elmenyekbol meritenek es mikrol almodhatnak :) Szerintetek?
2015. máj. 26. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!