Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babával hogy oldjáto...

Tápszeres babával hogy oldjátok meg a kiránduást, hotelben valo megszállást? Hol melegititek a tápszert? éjjel, reggel, este még azt issza 1 éves

Figyelt kérdés
Viszek termoszban forro vizet,de az estére kihul.éjjel egyszer kel enni,hol melegitsem meg neki,ha egy hotel szobán leszunk 1 éjszakát.
2015. máj. 27. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
mikró nem lesz ott? vagy nincs bébiétel melegítőtők?
2015. máj. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szerintem nem lesz mikro,mert hotel szoba,nem apartman. csak olyan autos melegitonk lesz,de abban olyan sokaig melegszik meg.nincs otletem.
2015. máj. 27. 15:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Vízforralót vittem , konektor minden szobàban van...
2015. máj. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vízmelegítő? Ha nincs, az olcsóbb fajtát néhány ezer Ft-ért meg lehet már venni.
2015. máj. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Króm/acél termosz,(rozsdamenets a neve talán) kapható pl tescoban is. Olyan hőmérséklettel teszed bele, amilyen kell, és azt a hőt tartja akár egész nap. Habár még nem próbáltam reggeltől-éjjelig.Ez a fajta:

[link]

2015. máj. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én vettem anno cumisüvegmelegítőt. Ahol van áram pár perc alatt fel lehet vele melegíteni a vizet.
2015. máj. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérj vagy vigyél vìzforralót. Esetleg vegyetek cumisüveg melegìtőt.

Én szükség esetén mosdóba engedtem forró vizet, abba àllìtottam a cumisüveget melegedni.

2015. máj. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!