Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatos anyukák akik lefogyt...

Szoptatos anyukák akik lefogytak, leirnátok hogy sikerült meg hogy miket ettetek?

Figyelt kérdés
már 2 honapja fogyozom menyire lehet de nem fogyok nem értem miért?kéne változtasak az étrenden csak sajnos mivel mindig vékony voltam soha nem kellett fogyozak,most meg nem tudom miket lehet enni,hogy meg se und és változatos legyen.
2010. febr. 26. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig jó húsban voltam, de a terhesség alatt "csak" 10 kilót híztam, amiből 8 kg le is ment a szüléssel, tök boldog voltam. De amíg szoptattam 5 hónapig, minden visszajött :( És most ha megfeszülök sem megy le semmi :( :( :(
2010. febr. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Elég kacifántos a mondatod!Na mind1!Én is szoptattam, és szépen lefogytam az eredeti súlyomra, holott 18-at híztam terhesség alatt!Igaz nem 2 hónap alatt fogytam!!!Napi 3*-i étkezés, kevés fehér kenyér!Ennyi, ja és sok folyadék!Én mindent ettem, egyedül kenyér helyett zsemlét!Amúgy alapból is nagy zöldség imádó vagyok, a főzelékekről nem is beszélve!Mindennapos a párolt zöldség nálunk.

Légy türelmes4Tudod én azt mondtam 9 hónap alatt jött fel, 9 hónap alatt menjen is le!Decemberben szültem és tavaszra olyan alakom volt mint lánykoromban!

2010. febr. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szoptatás alatt raktároz a szervezet, ha nem eszel semmit sem fogsz fogyni. Csak nem lesz tejed...:-(

Úgyhogy szerintem várj vele, amíg abbahagyod a szoptatást. Legfeljebb mozogj, amennyit tudsz, bár csecsemő kor alatt nem tudom kinek van még kedve plusz mozogni a babacipelésen kívül:-)

Szoptatás után is nehezen fog elkezdeni apadni a plusz kiló, de akkor már lehet aktívan sportolni (cardio nagyon hatásos!)meg nagyon kevés kalóriát bevinni és türelmesnek lenni! Ez nagyon fontos, mert nem megy gyorsan. Bár alkat kérdése, de szerintem 99%-nak nehezebben indul el. Nem írtad mikor szültél, de eleve 9 hónap-1 év szükséges, hogy visszaálljon a szervezeted az eredeti állapotába.

2010. febr. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Együtt érzek veled,nagyon nehéz.Aszt nem értem,hogy a sztárok hogy fogynak le olyan könyen még egy ducit se láttam,vagy egyse szoptat?Pedig tornászom és 5 után nem eszem,tiszta szenvedés és mége megy le semmi nem értem.20 kilo van rajtam
2010. febr. 26. 15:32
 5/8 A kérdező kommentje:
1 éves a fiam.
2010. febr. 26. 15:35
 6/8 anonim ***** válasza:

szia

Én is két hónapja fogyózom. Idáig 5 kiló ment le. Nem eszem kenyeret és édességet.

Egyébként ebédre bármi jöhet:-)

Sok sikert! Kitartás! Ja és nekem is az első fogyózásom...

2010. febr. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

15:32 vagyok

Szerintem a sztárok pont ezért nem is szoptatnak sokan. Meg ott van nekik a bébisitter, aki vigyáz a cseppségre, meg bejárónő aki takarít meg főz, így jut idő saját magára. Plusz el tudnak járni mindenféle 100ezres összegű kezelésekre 1 héten 3*, ezek nagyon jók!

Én így tudom elképzelni...

Normál esetben alkat kérdése, de az biztos, hogy szoptatás alatt nem engedi a szervezet a fogyást. Kivéve aki olyan alkat.

2010. febr. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Testmozgás. Rajtam 3 kg maradt, most lesz 9 hónapos a lányom, megyek leugrálni.

Kevés kenyér, tészta, mértékletes evés, minőségi kaja.

Bogyókat nem szednék, szoptatás mellett árthatnak.

A mozgást is mértékkel, a taj rovására ne menjen, de megkérdeztem a nőgyógyászt, védőnőt, gyerekorvost és mind engedte.

2010. febr. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!