Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert tapszerezik egybol az...

Miert tapszerezik egybol az ujszulotteket?

Figyelt kérdés
Ismerosom most szult, 4 napos a baba, mar fent van facebookon a kep, hogy eszi a tapszert cumisuvegbol. Aki egyebkent akar szoptatni, az miert tomi tapszerrel a nehany napos babajat?
2015. máj. 30. 01:38
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
84%

Mielőtt valaki feltesz egy ilyen rémületesen ostoba kérdést, nem gondolja át, hogy nyilván nem azért kap cumisüvegből tejet vagy tápszert a baba, mert anyukának úgy kényelmes. Hanem annak valami nyomós oka van.


Az én babám is kapott egy-két hetesen cumisüvegből enni, apuka adta neki, és van is róla kép FBon. Történetesen anyatej volt a cumisüvegben, és azért kapta, hogy apa is részesüljön az etetés öröméből. Akkor én is gonosz vagyok?

2015. máj. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

"Kérdező! Nem biztos, hogy táp, lehet, hogy anyatej, bár akkor sem értem miért üvegből."


Mert az sem biztos, hogy az anyuka teje. Vannak olyan nők akiknek sok teje van és rendszeresen fejnek mások gyermekeinek.

2015. máj. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát pedig én tényleg nem tudtam szoptatni! Kb pár csepp tejem volt összesen. Szültésétől tápszeres volt mind a három gyerekem!

És igen, ettől függetlenül van 3 csodálatos, szép, okos és egészséges gyerekem. :)

Nem a saját magam megnyugtatására mondom, és máséra sem, de anyukám sem tudott szopotatni, ikertesóm van ő sem, sőt anyukám nővére és lánya sem. Nálunk ez ilyen családi örökség. Elmentem emlő UH-ra is, ahol bizony megerősítettek, hogy szinte nincs tejtermelő mirigy a mellemben! Na ezért kaptak tápszert a gyerekeim! De ettől nem hinném, hogy Rossz Anya lennék, má'bocs!

2015. máj. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
83%

"Konnyebb feladni mint szopis tanacsadohoz menni. "


A szoptatási tanácsadó is csak annak tud segíteni, akinek van tejet, csak be kell indítani.

Én történetesen fogadtam szoptatási tanácsadót, aki azt mondta, hogy nagyon kevés tejmirigyem van, így nem fogom tudni szaporítani a tejet, ha megfeszülök sem, mert nincs miből... Így az én kislányom is tápszert kap. - Nem érzem magam rossz anyának, sőt.


Imádom az ilyen okos ősanyákat, akik leszarozzák, azt aki uram bocsá' tápszert ad a gyerekének, anélkül, hogy tudnák mi áll a háttérben.

2015. máj. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
de nem biztos,hogy az tápszer volt. lefejt tej is lehetett. amúgy igen,vannak olyan anyukák,akik ezért vagy azért nem szoptatnak. DE a legtöbb esetben ez a kórház hibája,mert 2 napos koruktól nyomják a babákba a tápszert. pénzt kapnak azért,hogy épp ezt vagy azt a márkát népszerűsítsék. pl. nekem akkora miluklub karton volt még a kórházi kiskocsijában is, 2 napos korában tolták be neki a tápszert. otthon meg is kínlódtam a szaporítással,cumizavarral. szóval ne azt az anyukát itéld el szerintem. nekem CSECSEMŐSNŐVÉr adott olyan rossz tanácsot,hogy majdnem elapadt tőle a tejem később.
2015. máj. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
48%

off


7-es nem lehet hogy ez is kamu cikk, mint sokminden?

jézus mária, ilyet, hogy egy baba éhenhaljon..

és csak 5 év..


últor a facen meg egy anya ahogy bántalmazza a gyermekét, csak mert visszajött, amit megevett, azután egy kuyát, hogy autóhoz kötve futtattak, húzták, míg meg nem halt..


kezdek rájönni, nem birom idegileg a netet.

meg a világot.

2015. máj. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%

Nekem olyan mindegy ki mivel eteti a saját gyerekét...

Azért az tényleg fura, hogy manapság ennyi nő nem tud szoptatni, az meg tényleg, hogy az újszülött nem tud szopni...ez egy ösztön nála!! Lehet lepontozni! :D

2015. máj. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Wiky93 ***** válasza:

Kedves utolsó! Nem minden baba egyforma! Mi az, hogy nem tudod elhinni, hogy van amelyik baba nem tud szopni?

Sajnos az én lányom nem bírta kisuopizni a kórházban a tejet, ez csak akkor derült ki mikor mértêk a hazajövetel előtti este így kapott tàpszert és utàna fejnem kellett este/hajnalban/reggel! Boldog voltam, hogy végre eszik ennyi idő után! Aztàn még otthon egy ideig szintén nem bírta kiszopizni..egy jó idő után sikerült csak..

Te azthiszed minden baba egyforma és minden női mell szintén egyforma..a francokat!

2015. máj. 31. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Az én lányom azért nem tudott szopni, mert le volt tapadva a nyelve. Sajnos ezt csak 3 évesen vették észre, akkor csinálták meg neki altatásos műtéttel.


Persze, szaranya vagyok, végülis hagyhattam volna éhenhalni is. Nem? Akkor lennék igaza anya :D

2015. máj. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Látom törölve lett a habzó szájú ősanya, aki szerint szar anya aki nemtud szoptatni. Remélem kitiltották az oldalról. Mocskos pofájú viziló.
2015. máj. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!