Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert tapszerezik egybol az...

Miert tapszerezik egybol az ujszulotteket?

Figyelt kérdés
Ismerosom most szult, 4 napos a baba, mar fent van facebookon a kep, hogy eszi a tapszert cumisuvegbol. Aki egyebkent akar szoptatni, az miert tomi tapszerrel a nehany napos babajat?
2015. máj. 30. 01:38
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Akkor pontosítok! Normál esetben az újszülött tud szopni ösztönből! (ha letapadt a nyelve stb stb, az más, illetve jobb kórházban megmutatják anyukának, hogyan is kell kínálni a babát, sajnos ez nem mindenhol megy)...Csak annyit írtam, hogy manapság egyre több nő "nem tud" szoptatni (higgyétek el sok nem is szeretne)! Nem azt, hogy minden mell egyforma... Nem személyeskedés, csak egy megjegyzés volt! Azt is írtam, hogy nekem mindegy ki mivel eteti a gyerekét. Megfelelni senkinek nem kell csak magatoknak. Az hogy ki milyen okból ad tápszert a babának, nem számít, hiszen korának megfelelő táplálékot kap!

Én is kaptam, hideget meleget, amikor 1 hete a 11,5 hónapos kislányomat elválasztottam, mert neki kellett volna magát elválasztani.

Felesleges ezen parádézni! :)

17 voltam...

2015. máj. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Nekem senki nem mutatta meg a korházban a szoptatást senki nem segített. És mivel császáros voltam sajnos sokkal lassabban indult be a tejem, így bizony az elején tápzert kapot aztán egyik napról a másikra annyi lett hogy nem kellett a tápszer.Viszont mellből nem tudtam etettni így fejtem fejem neki a mai napik és cumisüvegből kapja. Sőt 3.5 L tejet adtam le csúcsidőben most már kevesebb de hónapokig ennyit adtam le. Van gyermeked kedves kérdező?? Ha nincs majd megtudod hogy milyen is amikor nincs vagy sok van éj napi szinten órák mennek el fejéssel. Lehet hogy az az anyuka is úgy járt mint én és napi szinten többször feji magát ami sokkal több idővel macerával lemondással jár mint cicire tenni. Kérlek amíg nem tudod mi áll a háttérben vagy nem élted át te magad is Ne nézz le másokat.
2015. jún. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
* éjjel nappal
2015. jún. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!