Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejtől lehet kiütéses a popsija?

Tejtől lehet kiütéses a popsija?

Figyelt kérdés
Lányom 11hónapos. Kb 8hónapos korától kapott tejtermékeket, de folyamatosan kiütéses volt a feneke. Ez kb 1 hónapja múlt el neki. Nagyon dúrva volt, már vérzett neki, hólyagos volt és sorolhatnám. Egy időre leálltam a tejtermékekkel és 2hétig kapta a normaflort. Szépen rendbejött. Tegnap kapott ismét joghurtot egy keveset. Mára megint előjött a popsi pirosodás. Lehet ez attól vagy véletlen, hogy ez után jött ki?
2010. febr. 26. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:

hát bizony lehet a tejterméktől.a dokinak mutattad?ő mit mondott rá?

lányom 14 hónapos,8 hónapos kora óta kap tejterméket,de töményen csak kb 1 hónapja adtam neki,aztán teljesen kicsattogott és mondta a doki hogy 1.5 éves koráig ne adjam neki.

2010. febr. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mikor az előző esetnél voltunk akkor nem tudott mit mondani rá. Írt rá elokomos kenőcsöt, amit használtam de semmit nem ért. Aztán én kisérleteztem, hogy mi mulaszthatja el. Majd pénteken megyünk tanácsadásra, ott lesz a gyerekdoki is. Szerintetek érdemes kérni egy allergia vizsgálatot?
2010. febr. 26. 18:14
 3/3 anonim ***** válasza:
első vagyok.sztem nyugodtan lehet csináltatni.bnőm lánya kórházban is volt mire rájöttek hogy allergiás a tejre és tojásra.
2010. febr. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!