Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Magyarorszagon toltunk 3...

Magyarorszagon toltunk 3 hetet, milyen ruhakat vegyek 7 hos babamnak?

Figyelt kérdés
Kulfoldon elunk, eleg regen nem voltam mar otthon nyaron, igy nem annyira tudom, hogy mire szamitsak. Junius vege-julius kozepe leszunk otthon. 7 honapos babamnak milyen ruhakat vegyek es mennyit, ha 3 hetet toltunk otthon? Szerintetek ezek a ruhak, amiket megveszek az augusztusi nyaralason meg jok lesznek ra?
2015. máj. 30. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az elmúlt 2 napban téli kabátról váltottunk rövidnadrágra (szó szerint). Kiszámíthatatlan az idő, készülj fel ruhaügyben 10-35 fok közötti hőmérsékletre, mert bármi lehet. Indult már be júniusban a távfűtés is :-D
2015. máj. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Június-július körül a nem rossz időtől a kánikuláig minden előfordulhat. :/
2015. máj. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Készülj réteges öltöztethetőséggel. Ahogy előttem is írták,kiszámíthatatlan az időjárás. A tavalyelőtti nyár fullasztó kánikula volt, a tavalyi (ahogy viccesen mondják) 3 napig tartott. Most éppen gyönyörűen süt a Nap, meleg van, de tegnap és tegnapelőtt hideg volt. Ha a méret miatt kérdezed, hogy jó lesz e rá, amit most veszel, szerintem igen, főleg ha egy mérettel nagyobbat vásárolsz.
2015. máj. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
azért ebben az időpontban már kánikula a gyakoribb, úgyhogy én sok napozót, ujjatlan és rövidujjú bodyt pakolnék (világos színben) kalapokat, pólókat és 2-3 kisnadrágot vagy pelustartó bugyit. és persze azért pár melegebb cuccot, még egy kocsikabátot is, mert mondjuk mi csütörtökön este befűtöttünk, éjjel 7 fok volt :D
2015. máj. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Hol élsz, hogy azt sem tudod, hogy milyen idő van nyáron Magyarországon?
2015. máj. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!