Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ebből a bolognaiból ehet 7,5...

Ebből a bolognaiból ehet 7,5 hós baba?

Figyelt kérdés
Házilag főzöm magunknak. Vöröshagyma, olaj, fokhagyma, pulyka darálthús, hámozott paradicsomkonzerv, pici só (pici cukor esetleg), végén szárított bazsalikom.
2015. máj. 31. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Attól függ, hogy mikor kezdted a hozzátáplálást. Az én fiam ilyen idősen már evett ilyen itthon főzött dolgokat.
2015. máj. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%
ha kapta az összetevőket, plusz durum/tojás nélküli tésztával simán kaphat belőle. :)
2015. máj. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Enyhén szólva is korai...
2015. máj. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1-2 hónapot várnék a paradicsom miatt. vagy már bevezetted?
2015. jún. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Èn nem tudom hogy lehet minden kaját külö bevezetni, èn kb egy nap alma másnap már más gyümi, sehogy nen tudtam azt hogy 3 napig azt majd 3 napig måsikat vettem bèbiètelt azt 2 -3 elosztottam èa ha elfogyott újat kezdtem 8 hós a kisfiam ès már nagyon sok mindent evett már igaz leginkåbb bèbiètelt , de azèrt van!!
2015. jún. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!