Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknél a baba utált autóban...

Akiknél a baba utált autóban utazni, mikor változott ez meg?

Figyelt kérdés
7 hónapos a kislányunk, egy igazi örökmozgó, állandóan mozgásban van, utálja a babakocsit ( bár mióta a sportkocsit használjuk talán jobb)és az autóban is üvölt a babahordóban. Most rendeltünk neki autósülést, de csak a jóvő héten kapjuk meg. Remélhetem hogy azt jobban fogja szeretni? Mikortól élvezik az utazást a babák?
2015. máj. 31. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lányom nyáron lesz 6 éves, még mindig utálja. Igaz, őnála babakorában is - mint később kiderült - rosszullét volt a probléma.
2015. máj. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy elkeserítő lesz a válasz... csak 6-7 évesen, rosszullét miatt. Sok kisgyereknek felkavarja a gyomrát, hányingere van tőle, de az sem működik, hogy az ember örökké tömje dedalonnal, meg mindenféle gyógyszerekkel, mert az káros.
2015. máj. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom is utálta az autóshordozót, főleg, ha fáradt volt. Jobb lett a helyzet, mikor lecseréltük a hordozót autósülésre, kb. mikor 9 hónapos volt, de mivel ő sem egy nyugodt típus, és elindult 10 hónaposan, mostanra higgadt le annyira, hogy lehet vele utazni, úgy hogy nem sírja végig az utat. Most 14 hónapos.
2015. máj. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam is utálta az utazást. 10 hónaposan mentünk kirándulni, a 2 órás utat kb. 3,5 óra alatt tettük meg, de szinte végigüvöltötte az egész utat. Nem használt se játék, se enni, innivaló. Kb. Fél órát aludt, végkimerülés miatt. Hiába álltunk meg pihenni, addig nem volt gond, de amint elindult az autó, megint üvöltött. :( Lassan 7 éves, még mindig utál autózni. A városban még csak-csak elvan, de hosszabb távra már bajos elindulni vele. Ő is rosszullétre szokott panaszkodni, meg azt sem bírja, hogy egy helyben kell maradnia. Nyaralni éppen ezért vonattal mentünk. :)
2015. máj. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi 8 hónaposan cseréltük le a hordozót autósülésre, azóta jobban elvan, jó esetben egy órát. Ha hosszú útra megyünk, akkor vagy megállunk szaladgálni egyet vagy a férjem vezet én meg hátraülök hozzá játszani és úgy elvan még egy órát. 11 hónapos.
2015. máj. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

B6 vitamint próbáljátok ki.

Végighánytam a gyerekkoromat mindenféle mozgó járművön. Akkor jött a tipp, hogy adjanak be nekem B6 tablettát utazás előtt. Soha többet nem hánytam.


Néha felnőttként is beveszem, ha hátul kell utaznom és olvasni akarok, mert a mai napig képes vagyok elhányni magam mozgó járművön.

2015. máj. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!