Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2009 augusztusi babák?

2009 augusztusi babák?

Figyelt kérdés
Mekkorák és miket tudnak,mit esznek és hogy telik egy napotok?
2010. febr. 26. 22:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia! 68 cm és 7700gr .Valamennyi tápszer de már nem ez a fő kajája.Hanem a bébi ételek:)! Ül szépen nemsoká mászik állni akar kapaszkodva tud is. Bilizik:)! Sokat alszik,megvan a napi rendünk napi 3szor alszik nappal.Közben játszunk sétálunk 1-2szer naponta! Ti?
2010. febr. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szia! 70 cm és 7900gr.naponta kb 2szer tápi,a többi bébikaja.ül,és mászni is próbál.4 fogacska van.8kor kelünk fel úgy ténylegesen,akkor evés,játék,séta,alvás,ezek váltakoznak.napközbe 3szor alszik
2010. febr. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Már felállt igaz még csak egyszer és támaszkodott az ágynak.Naponta 4x szopik de ebédre már szilárd ételt kap. Tegnap felült és kacagott hogy sikerült.Imád telefonálni:)

Est 9-től reggel 7 ig alszik,Napközben még 2x szunyókál.Fogja az üvegét és egyedül iszik.

2010. febr. 26. 22:14
 4/12 A kérdező kommentje:
72 cm és 8100 gramm,már kúszik oda -vissza forgolódik.
2010. febr. 26. 22:18
 5/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Kislányom augusztus 4-én született. Tegnap voltunk kontrollon,65 cm,és 6500 gramm. Még nem ül egyedül,csak a lábam között. Sokáig bírja egyedül is,de muszály ott lenni,mert eldől.

Pörög-forog ide-oda,de még nem kúszik és nem mászik.

Kérdezném az egyik válaszadót: bilizik? Ezen mit értessz?

Ja,és még nincs fogunk.

2010. febr. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

22:26 vagyok.

Elfelejtettem írni:sokmindent eszik már s déli szopit már kiváltottuk,és délután is már kap gyümit vagy tejpépet/tejbegrízt.

Az éjszakát már átalussza hál isten.

Napközbe sokat játszunk,igényli a táraságot,sdajna nem igen marad meg egyedül. Pedig néha jó lenne,de hát ez van. :-)

2010. febr. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Foga még neki sincs! Ja úgy hogy bilibe kakil:)5hós kora óta .Bár a neten csak rosszakat írnak erről de a védőnő szerint is jó ötlet.Azért tudom biliztetni mert 95%-ban tudom mikor kakil általában minden egyes kaja után kakil napi 3-4szer biztos.Kaja után ráültetem és bele kakil:).Van aki megszólt emiatt de már nem érdekel.
2010. febr. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kislányom 08.29-én született. Hasról hátra forog sokat, hátról hasra kb. 3-szor fordult át. Maga alá húzza a lábait és néha négykézlábra áll, próbál kúszni. Ülni nem ül egyedül, csak ha megtámasztom. Reggelire, tízóraira és vacsorára tápszert kap, ebédre főzeléket husival, uzsonnára gyümölcsöt sinlaccal vagy darált keksszel. Szépen eszik kanállal és próbálgatjuk az ivócumit.

Reggel 5-kor kel enni majd visszaalszik 7-ig. Fél 10-kor eszik ismét, aztán alszik 1 órát, utána séta. 2-kor ebéd, majd játék és kb. fél óra alvás, aztán ha szép az idő megint sétálunk. 5-kor gyümi, 8-kor fürdés majd tápszer és 9-re általában alszik.

2010. febr. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Augusztus 14-én születtek a kislányaim. 68 cm-esek, 7500 és 7600 grammosak, anyatejesek, de már próbálkozunk a hozzátáplálással, egyelőre alma, barack, burgonya. Éjszaka még esznek egyszer, ezt leszámítva fél9-től 7-8-ig alszanak. 2 ill. 3 foguk van, ülni még egyedül nem tudnak, de forognak oda-vissza, négykézláb húzzák magukat és úgy hintáznak, hátrafelé kúsznak. Eszik a lábfejüket :-).

Délelőtt otthon játszunk, minden étkezés után alszanak (30 perctől 2 órát), kivéve az uzsi után, akkor már fekvésig játék. Minden nap sétálunk 2-3 órát ebéd után.

2010. febr. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Mi nagyon le vagyunk maradva a többiekhez képest!12.-én született. Most 67cm,7140gr,2foga van.Csak hátról hasra fordul mindkét irányba,tengelye körül forgolódik.Szemével követi a tárgyakat,hanggal fejezi ki tetszését ill. nem tetszését.Éjszaka 1x ébred, még szopik.Kóstolgatást 3hete kezdtük csak gyüminél tartunk amik többnyire nem jönnek be.Sokat kacag,megtudja különböztetni az idegeneket és az ismerősöket.Lábujját a szájába veszi.

Változó,hogy mikor ébred de az első szopi után még vissza alszik 1órát.Utána játszunk,szopi játék, alvás, szopi, játék...stb.Egyedül nem igazán van el.Jelét nem mutatja annak, hogy Ő kúszni akarna.Ülni csak úgy ül ha megtartom.

2010. febr. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!