Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért néz rám a családom...

Miért néz rám a családom olyan furán ezek miatt? Többi lent

Figyelt kérdés

3 hetes a kisfiam. Cumizik. Errefel h minek cumizik nem kell az neki. Nem teszem pólyába erre h miért nincs pólyába sokkal jobb lenne. Nincs elég tejem így előbb szopizik aztán kap tápszert pótlásnak, erre hát pedig az anyatej lenne a legjobb. Tudom én is így is bánt h nincs sok erre még hallgassam ezt.

Sír-e fürdésnél. Mondom igen. Azt se értik. Napközbe alig alszik. Evés után se alszik egyből. Hát az h lehet?

Éjszaka 2X kel átlagba. Erre h van baba aki átalussza az éjszakát.

Nekem így tökéletes nem értem miért kell mindent szóvátenni.


2015. jún. 1. 12:27
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Mindenkivel azt lehet megtenni, amit hagy. Mit tegyél? Rájuk lehet szólni, hogy mindenki a saját gyerekét neveli, aki csak idegesíteni jön gyerekágy alatt, azt küld haza! Komolyan! Köszönd meg, hogy eljött, és mondd meg neki, hogy néhány hétig ne jöjjön, gondolja végig, hogy hol van a határ, mert ezen a szinten nem engedsz senkinek sem beleszólást az életetekbe, legyen az akármilyen lelkes nagymama.
2015. jún. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Velem is ez van, nekem 5 hetes, párom nagymamája készít ki pont ezekkel a kérdésekkel, de főleg a pólyával .. Nekem nincs tejem, és megkapom hogy jaj jó hamar elment, nem csodálkozok, mert már kikészített annyit idegeskedek miatta..
2015. jún. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak irtó idegesítő. Én meg amúgy is olyan vok h úgy szeretem csinálni ahogy én gondolom. szeretem ha adnak tanácsot de csak ha kérem. Külön élünk így nem hinném h van beleszólásuk.
2015. jún. 1. 12:56
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szépen, higgadtan és kulturáltan, de meg kell mondani nekik a tutit, különben soha nem hagyják abba. Most ezekbe kötnek bele, később más dolgokba. Az ilyen emberek hajlamosak később a szülő ellen hangolni a gyerkőcöt, tedd őket helyre.. egy jó tanács.
2015. jún. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3 hetes. Minek mennek még egyáltalán a rokonok cseszegetni?
2015. jún. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
vedd be a lesz*rom tablettát. különben tiszta idegroncs leszel. ha te adsz cumit,adsz. ha nem adsz pólyát,nem adsz. jó a tej,de éhen se maradhat. jól csinálod,előbb a tejet kapja,az a lényeg,hogy egyáltalán kap. persze,hogy sír fürdésnél. nekem is sírt. utálta. annyit tudsz tenni,hogy fürdesd akkor,mikor még nem éhes és álmos nagyon. majd megszereti idővel. nem baj,ha nem egyből alszik,nem minden baba egyforma. 3 hetes!!!! mit várják,hogy átaludja??? a 2 kelés az gyönyörű ekkora babának,hidd csak el! más kel 6x egy este.
2015. jún. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Van egy hugom 18 éves. És h neki vettek cumit de nem cumizott egyszer se. De az én fiam az én fiam nem a hugom. A hugom végigaludta az éjszakát. Hát komolyan... mindenki más.
2015. jún. 1. 13:43
 8/9 anonim ***** válasza:

Minden gyerek más, minden szülő más, mindenki úgy csinálja a dolgait ahogy maga akarja. Próbáld elengedni a füled mellett az ilyen beszólásokat. Ha zavar, csak annyit mondj hogy neked ez így teljesen jó és ez a lényeg. Nem másnak akarsz megfelelni.

A fiam 1 éves koráig 2-3szor kelt éjszaka, eleinte enni, később játszani. A lányom most 8 hónapos, 3 hetes kora óta átalussza az éjszakákat. Nem egyformák a gyerekek.

2015. jún. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vannak azok az emberek,akik nem ertik,hogy nincs 2egyforma gyerek.Egyszeruen nem kell veluk foglalkozni. En ezt tettem.Volt olyan rokon aki egy rakas cumit vasarolt,mert az nem lehet hogy egy gyerek nem cumizik :).Hat csak had vegye...Az en kisebbbik fiam nehez eset,de hat szerintuk nem jol csinalom. Pfff kit erdekel :)Tanuld meg,hogy ndm veszed fel ezeket a dolgokat..meg ha eloszor nehez is lesz
2015. jún. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!