Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha az utcán, boltban, egyéb...

Ha az utcán, boltban, egyéb nyilvános helyen leejti a babátok a cumiját mit csináltok? Visszaadjátok? Hogy tisztítjátok meg?

Figyelt kérdés
2015. jún. 2. 17:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én már többször jártam úgy, hogy a fiam leejtette a cumit, aztán mire odaértem volna, hogy elvegyem tőle, már rég felkapta és visszanyomta a szájába. Ilyenkor mi van?

Egyébként mindig van nálam egy kis üveg víz, lemosom, és visszakapja.

Azt hiszem, mindentől nem lehet őket elzárni. Szándékosan nem etetek vele koszt, de ha előfordul ilyen, nem esem pánikba, hogy mi lesz vele.

2015. jún. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én is ezt írtam, hogy több mint valószínű, hogy nem lesz baja, de te bevennél valamit a szádba, amit előtte nyálasan ledobtál a földre, ráragadt egy csomó kosz a nedvességtől és maximum megtörlöd vagy meglögybölöd egy kis vízzel? Lehet én vagyok túl igényes, de én tuti nem.
2015. jún. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem, le is mosom, de néha esélyem sincs rá. Olyankor nem tudok mit tenni, betette úgy a szájába.
2015. jún. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!