Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak rá? Mit vigyek...

Mit adjak rá? Mit vigyek magunkkal?

Figyelt kérdés
2 hetes picúrommal elmennék ügyet intézni, első utunk lenne. Tanácstalan vagyok, mennyire öltöztessem, takargassam be? Nem gondolnám, hogy túl hosszú ideig tartana a séta, de mit lrdemes magunkkal vinni?
2015. jún. 4. 09:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Pótruha a gyereknek és neked is (jöhet böfi, egetrengető, mindent beterítő kakilás, jobb felkészülni).

Pelusozáshoz mindent.

Ha szoptatsz, akkor nagy méretű textilpelust (takaráshoz) + böfiztetéshez pelust, ha tápot eszik, és lesz etetési idő, akkor az ahhoz szükséges dolgokat.

Neked folyadékot.

2015. jún. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én ezt vittem magammal. De az én lánykám téli baba.


Pelenkázó táskába:

Pelenka,2 db textil pelus,váltás ruha,popsitörlő,popsikrém, Tápszer, tartalék pokróc,ő iratai,én irataim, tartalék cumi,cumi csipesz (persze ha a tied nem cumizik nem kell) :)

ha nem tápszeres akkor nagy kendő,hogy nyugodtan és diszkréten meg tudd szoptatni.

Azt hiszem ennyit vittem csak,de mint írtam ő téli baba volt.

Szerintem ebben a melegben pl nem kell plusz pokróc..

2015. jún. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Azt elfelejtettem írni,hogy nálam mindig volt kézi fertőtlenítő is:)

2015. jún. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!